Artykuły Promocyjne, Nowości

API.PL zaprasza na Targi Fast Textile

API.PL zaprasza do Nadarzyna/k. Warszawy na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Tekstylnych FAST TEXTILE.

Ekspozycja firmy API.PL będzie podzielona na dwie sekcje. Pierwsza część będzie przeznaczona dla firm zainteresowanych przemysłowym drukiem na tekstyliach. W ramach tej sekcji zaprezentowany zostanie EPSON SureColor SC-F9200 – największy, dwugłowicowy ploter sublimacyjny z oferty firmy EPSON.

Drugą propozycją umożliwiającą druk sublimacyjny z prędkością 120m2 na godzinę jest Homer HM1800P. Jest to idealne rozwiązanie dla druku metrażowego z dużymi prędkościami. Zapraszamy do testów na naszym stoisku.

Druga część ekspozycji firmy API.PL skierowana będzie do firm zainteresowanych personalizacją tekstyliów z wykorzystaniem druku sublimacyjnego oraz druku DTG. EPSON SureColor SC-F6200, ploter sublimacyjny o szerokości zadruku 111,8 cm, idealnie nadaje się na początek przygody z sublimacją oraz do druku krótkich serii. EPSON SureColor SC-F2000 to sprawdzone rozwiązanie firmy EPSON do druku bezpośredniego na gotowych produktach. Zobacz te 2 gwiazdy ze stajni EPSONA w działaniu.

– Nasza firma, której jedną z głównych specjalizacji są urządzenia do druku na tekstyliach, wraz z każdą kolejną edycja tych targów, zwiększa zarówno wielkość swojej ekspozycji jak i ilość prezentowanych tam urządzeń. To pokazuje, że Targi FAST TEXTILE stają się stała pozycją na liście targów naszej branży. Jeżeli Twoja Firma działa w branży tekstylnej musisz odwiedzić te targi! Bez względu czy szukasz tylko inspiracji czy już gotowych rozwiązań produkcyjnych – podsumowuje Mariusz Wasiak, Marketing Manager w firmie API.PL.

Stoisko API.PL: Hala C, nr 206.

www.api.pl 

OOH magazine jest partnerem targów. Podczas wydarzenia będzie dostępne z nowym Raportem Dostawców (POBIERZ) na stoisku nr 136.

KL