Druk Cyfrowy, Nowości

Ricoh docenione przez IDC MarketScape

Szeroka oferta usług dla rynku wysokonakładowego druku atramentowego stawia Ricoh na pozycji lidera branży według IDC MarketScape.

W publikacji Worldwide High-Speed Inkjet Press 2016 Vendor Assessment Ricoh chwalone jest za sukcesy odnoszone na rynku web press.Podkreślona została również bogata oferta i szeroka gama produktów oraz wsparcie Ricoh dla wielu rozwiązań, zastosowań oraz aplikacji.

IDC MarketScape zwraca uwagę na zaangażowanie Ricoh w rozwój nowych technologii i stawianie na innowacyjne rozwiązania, czego przykładem jest ponad 200 patentów w branży drukarskiej.

– Skupiamy się na przeprowadzaniu naszych klientów przez proces zmian i przekształceń, które sa niezbędne dla efektywnego prowadzenia biznesu – mówi Benoit Chatelard, Vice President, Production Printing, Ricoh Europe. – Nasz sukces bazuje na zrozumieniu potrzeb klientów, dostarczeniu produktu oraz wymaganego wsparcia. Uznanie IDC MarketScape jest potwierdzeniem tego, że podążamy właściwą drogą.

Model analizy dostawców firmy IDC MarketScape pozwala uzyskać przegląd konkurencyjności dostawców ICT (technologii informatycznych) na danym rynku. Metodologia badawcza jest oparta na rygorystycznej ocenie kryteriów zarówno jakościowych, jak i ilościowych. IDC MarketScape zapewnia przejrzysty model oceny, który pozwala w sposób rzetelny porównać oferty produktów i usług, możliwości i strategie, a także czynniki warunkujące obecny i przyszły sukces rynkowy dostawców usług z branży teleinformatycznej. Model ten pozwala także nabywcom technologii uzyskać kompleksową ocenę mocnych i słabych stron obecnych oraz potencjalnych dostawców.

www.ricoh.pl

KL