Druk Cyfrowy, Nowości

Fotolia by Adobe partnerem See&Say

150 młodych twórców spotka się z 40 doświadczonymi ekspertami branż kreatywnych z całej Polski, by zaprezentować im swoje portfolio! Bank zdjęć Fotolia by Adobe po raz pierwszy jest partnerem przeglądu.

Wśród ekspertów, którzy będą konsultować prace młodych twórców, są między innymi znani w branży dyrektorzy kreatywni, graficy, designerzy, copywriterzy i fotografowie. Przegląd jest skierowany do osób, które rozwijają się w jednej z szesnastu dziedzin przemysłu kreatywnego. W trakcie bezpłatnych konsultacji otrzymają od autorytetów w danej branży sygnał zwrotny na temat swojej twórczości, cenne rady i uwagi do projektów, a niektórzy – może nawet propozycję współpracy.

– Możliwość spotkania z ekspertami, których się podziwia i od których czerpie się inspirację, oraz porozmawiania z nimi o swoich projektach to dla młodych artystów naprawdę niesamowite wydarzenie – mówi Beata Jaroszewska, Dyrektor ds. Marketingu Fotolia by Adobe w Polsce. – Zostaliśmy partnerem przeglądu See&Say, żeby wesprzeć początkujących twórców w ich rozwoju. Przygotowaliśmy dla nich wskazówki, jak efektywnie korzystać z banku zdjęć, pobierając prace do swoich projektów, a także jak korzystać z tej platformy w celach sprzedażowych dodaje.

Wskazówki dla młodych twórców stworzone przez Fotolia by Adobe są dostępne na stronie: http://seesay.pl/poradnik/

KL