Druk Cyfrowy, Nowości

Nowa oferta OKI – żywe barwy i wysoka jakość inteligentnych wydruków

Na początku października firma Oki wprowadziła do sprzedaży sześć nowych modeli kolorowych urządzeń drukujących, które przenoszą rozwiązania dostępne dotychczas w korporacjach, do małych i średnich przedsiębiorstw.

Nowe modele drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych pozwolą mniejszym firmom na zwiększenie jakości kolorowych wydruków. Dzięki żywym barwom, które przyciągają oko, wydruk materiałów promocyjnych, takich jak katalogi, ulotki, plakaty czy banery może zostać przeniesiony do firmowego biura, co pozwoli na oszczędność czasu i pieniędzy. Drukarki zostały wyposażone również w kartę Gigabit Ethernet, dzięki której przesyłanie kolorowych plików o dużej rozdzielczości przestanie obciążać firmową sieć.

Urządzenia z oferty Oki wprowadzają do mniejszych firm inteligentne rozwiązania dla druku, takie jak wydruk z chmury – za pomocą oprogramowania Google Cloud Print 2.0, które umożliwia zdalne drukowanie. Droższe modele zostały dodatkowo wyposażone w systemy z usługą AirPrint, kompatybilną z urządzeniami firmy Apple.

Wizytówką producenta są modele A4: drukarka C542 oraz kombajn MC573. Oba urządzenia zostały wyposażone w 7-mio calowy ekran dotykowy oraz potężne silniki druku znacznie zwiększające szybkość pracy drukarek.

Z myślą o większych grupach roboczych stworzono modele C612dn i C712dn, które łączą szybkie wydruki o wysokiej jakości z niezawodnością oraz bezpieczeństwem przy zaskakująco niskim koszcie posiadania.

Nowa oferta zawiera również tańsze modele – C332dn i MC363dn – przeznaczone do mniejszych biur. Według zapewnień producenta, są to najszybsze urządzania drukujące w swojej klasie cenowej.

– Ta premiera to ważne odnowienie naszej oferty drukarek kolorowych, które otwiera przed nami nowe możliwości rynkowe, a także wzmacnia naszą główną ofertęmówi Tetsuya Kuri, wiceprezes ds. marketingu na terenie EMEA dla OKI Europe Ltd. – Możliwości dostępne dotychczas dla dużych firm są teraz w zasięgu każdego, a dodatkowe funkcje usprawniają łączność, bezpieczeństwo i prostotę użytkowania.

Wszystkie urządzenia korzystają z otwartej platformy firmy Oki – sXP (smart Extendable Platform), która umożliwia łatwą integrację z innymi systemami firmowymi, takimi jak Drivve, PaperCut oraz darmową łączność z oprogramowaniem Sendys Explorer LITE do zarządzania przepływem dokumentów. Rozwiązania zabezpieczające w nowych modelach pozwalają na przykład na prywatne drukowanie, które chroni poufne dokumenty i dane.

www.oki.pl

KL