Artykuły, Wielki Format

Open October z HP Demo Lab: HP Latex, reklama świetlna i trendy tapetowe

HP Latex on Tour jeszcze trwa, ale w Integart już planowany jest kolejny, 3 tydzień października, który jest kontynuacją trwającego Open October. W terminie 17-21.X w HP Demo Lab, które zlokalizowane jest w Błoniu pod Wrocławiem, odbędą się warsztaty. Obok prezentacji najnowszych urządzeń HP Latex zapraszamy na szkolenia i prezentacje tematyczne „Reklama świetlna” (17-18.X) oraz „Trendy tapetowe” (20-21.X), prowadzone odpowiednio przez ekspertów z firm Avery Dennison oraz Neschen.

Produkty marki Neschen są znane i cenione na całym świecie wśród architektów i projektantów wnętrz. W ramach spotkań uczestnicy będą mieli możliwość pogłębienia wiedzy oraz bliższe zapoznanie się z nowościami oraz aktualnymi trendami. Dodatkowo nasz ekspert z firmy Neschen udzieli porad na temat produktów oraz zagadnień związanych z ich aplikowaniem. Zapewne dla wielu uczestników tematy związane z tapetami do druku, ich rodzajami oraz różnorodnością zastosowań (od wnętrz prywatnych po komercyjne) okażą się inspirujące.

W ramach bloku poświęconego marce Avery Dennison przedstawione zostaną uczestnikom informacje z zakresu produktowego oraz potencjalne możliwości reklamy świetlnej, która jest skuteczną formą promocji firmy bez względu na branże. Szeroka gama produktów barwionych oraz do druku cyfrowego umożliwia tworzenie przyciągających wzrok efektownych form reklamy. Pokażemy, że oryginalny projekt w połączeniu z produktami podświetlanymi gwarantuje najwyższą skuteczność reklamy poprzez efektowne wyróżnienie się tle innych realizacji.

Podwrocławskie HP Demo Lab słynie z prezentacji i testów urządzeń. Tego także nie zabraknie w 3 tygodniu Open October. Zaprezentowana zostanie technologia HP Latex w postaci najnowszych na rynku drukarek L570 oraz L1500. Ponadto do dyspozycji klientów będą także inne urządzenia z serii HP Latex tj. L310 czy L370.

Więcej informacji na temat trzeciego tygodnia Open October oraz możliwość rejestracji TUTAJ.

www.integart.com.pl

KL