Druk Cyfrowy, Nowości

Hybrydowe rozwiązania HP: drukarki HP Scitex FB550 i FB750

Od mediów elastycznych do mediów sztywnych. Od wydruków podstawowych, do tych o najwyższej wartości które będą w stanie znacząco rozwinąć twój biznes. Istnieje niezawodna i niezbyt kosztowna droga po której możesz wykonać bezpieczny krok do świata  druku na nośnikach sztywnych.

Nowe drukarki HP Scitex FB550 i FB750 (więcej informacji: TUTAJ) podnoszą korzyści z hybrydowych rozwiązań HP na wyższy poziom. Wysokiej jakości wydruki o żywych, nasyconych kolorach, idealne do prezentacji  wewnątrz i na zewnątrz budynków.

[youtube=”EGHRTbBsUWY”] 

Nowa karetka i prowadnica karetki  to gwarancja obrazu o najwyższej jakości. Rozwiń produktywność swojego biznesu dzięki nowym opcjom, które optymizują poszczególne etapy drukowania. Nowe rolki oraz wysoka automatyzacja  to proste i bezpieczne ładowanie nośników. Ładuj, drukuj, i odbieraj nośniki w tym samym czasie.

Jednoczesna obsługa wielu rozmiarów nośników, oraz druk zmiennych obrazów, a także  automatyczny druk od krawędzi do krawędzi pozwolą Ci zaoszczędzić czas. Nowe wsporniki z  rolkami stawiane na stole podawczym, pozwalają na proste, szybkie i wydajne drukowanie mediów elastycznych podawanych z roli.

Drukuj pewnie, dzięki nowej wytrzymałej drukarce, która dostosuje się do Twojej działalności w każdym jej aspekcie, na przykład dzięki składanym stołom idealnym do małych przestrzeni. Urządzenie HP to także wyższa zyskowność dzięki niezawodności połączonej z atrakcyjną ceną urządzenia oferującego stabilność i wydajny przepływ prac.

Drukarki HP Scitex FB550 oraz FB750 (więcej: TUTAJ) reprezentują technologię, która zapewni firmom bezpieczny krok w stronę świata druku na mediach sztywnych.