Druk Cyfrowy, Nowości

Konica Minolta z nową serią urządzeń bizhub C658 do druku kolorowego

Na rynku polskim pojawiła się nowa seria urządzeń Konica Minolta bizhub C658 do druku kolorowego. W jej skład wchodzą trzy wysokiej jakości urządzenia z segmentu A3: bizhub C458, C558 oraz C658. Wszystkie modele charakteryzuje wysoka wydajność i efektywność pracy. Idealnie sprawdzają się w biurach, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Są łatwe w obsłudze i oszczędne, dzięki czemu obieg dokumentów w organizacjach odbywa się w sposób płynny i bezpieczny.

W nowej serii Konica Minolta bizhub C658 wprowadzono szereg nowości. Urządzenia zostały wyposażone w większy panel dotykowy o przekątnej 10,1 cala, który umożliwia sprawne i intuicyjne poruszanie się po menu. Nowy interfejs można bez trudu dostosować do rutynowych zadań w każdej firmie. Urządzenia posiadają również wydajniejszy procesor, dzięki czemu są wyjątkowo łatwe w obsłudze i funkcjonalne.

Proces skanowania dużej ilości materiałów jest szybszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek. Istnieje możliwość zeskanowania nawet 240 obrazów na minutę, dzięki dużej pojemności i szybkości podajnika dokumentów. Urządzenia zostały wyposażone również w czujniki ultradźwiękowe, które zapobiegają pobraniu wielu arkuszy w tym samym czasie. Maszyny pozwalają drukować w firmie różnego rodzaju materiały, a dzięki wielofunkcyjnym finiszerom, produkować broszury i dokumenty składane w Z.

Podobnie jak w przypadku innych modeli Konica Minolta bizhub, urządzenia z nowej serii C658 są skonfigurowane do połączenia z urządzeniami mobilnymi. Można je parować z telefonem komórkowym, drukować dokumenty z urządzeń przenośnych, a także łączyć z urządzeniami za pomocą technologii NFC.

Nowy bizhub C458, C558 i C658 idealnie sprawdzają się w organizacjach, gdzie występuje obieg dużej ilości dokumentów, np. w kancelariach prawnych, czy instytucjach finansowych. Zwiększają bowiem wydajność wykonywanych zadań w firmie w zakresie kompleksowego zarządzania dokumentami.

Więcej informacji o firmie i produktach Konica Minolta znajduje się tutaj>>