Nowości, Wielki Format

PolKos podsumowuje FestiwalDruku.pl

PolKos jako dystrybutor Rolanda oraz Bordeaux zaprezentował podczas FestiwalDruku.pl jak co roku całą gamę rozwiązań do druku i nie tylko. Klienci mogli zapoznać się z maszynami i poznać nową ofertę dostawcy. Powodzeniem cieszył się najnowszy model Roland UV LEF300 – maszyna większa i szybsza, dająca jeszcze więcej możliwości wykorzystania.

Niesłabnące zainteresowanie pojawiło się także w temacie solwentowych szlagierów jakim są Roland RF 640 i VS 640i. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się również giętarka do tworzenia liter przestrzennych z taśm aluminiowych.

PolKos zapraszał również do swojego demo room’u, który jest do dyspozycji klientow. Wykwalifikowana kadra handlowców i serwisantów czeka tam, by zaprezentować maszyny według indywidualnych potrzeb klienta.

– Ponieważ nasze doświadczenie w sprzedaży maszyn których ofertę prezentujemy jest duże i wieloletnie, możemy Państwa zapewnić o naszej bardzo profesjonalnej obsłudze i wysokim standardzie usług – mówi Wojciech Górski z firmy PolKos.

 

www.polkos.com.pl

www.festiwaldruku.pl

KL