Artykuły, Wielki Format

Innowacyjne rozwiązania dla drukarni – w programie HP Latex on Tour

Tegoroczny OPEN OCTOBER’16 odbywający się pod hasłem WYDAJNOŚĆ – TU i TERAZ ! to pełne cztery tygodnie dedykowane nowym urządzeniom dostępnym w portfolio HP oraz pokazom ciekawych aplikacji i rozwiązań.

Wszystkich Klientów, którzy z jakiegoś powodu nie mogli przyjechać do firmy Integart, czeka miła niespodzianka. OPEN OCTOBER 2016 rozpoczyna cykl konferencji „HP Latex on Tour” w różnych miejscach w Polsce. Wystarczy się zarejestrować, poprzez stronę i przyjść do wybranego kina z otrzymanym zwrotnie biletem – zaproszeniem, wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny. Wykorzystując magię kina zapraszamy na otwarte spotkania w sieci MULTIKINO w 8 miastach Polski w następujących terminach:

 

 

Poznań 51

03.10.2016

sala 1

I tydzień X.

Bydgoszcz

04.10.2016

sala 4

 

Szczecin

05.10.2016

sala 9

 

Gdańsk

06.10.2016

sala 5

 

II tydzień X.

Warszawa Ursynów

10.10.2016

sala 4

 

Rzeszów

11.10.2016

sala 2

 

Kraków

12.10.2016

sala 8

 

Wrocław Pasaż

13.10.2016

sala 11

– Pod hasłem WYDAJNOŚĆ TU i TERAZ zaprezenowana zostanie efektywność technologii HP Latex, kierunki rozwoju technologii HP oraz kreatywne media i know-how nowoczesnej drukarni XXI wieku – to będą główne tematy tych spotkań, mówi Tomasz Melzacki.

Pokazane zostaną najnowsze rozwiązania HP Latex 560 i 570, nowe drukarki w serii S.300 – L315, L335 oraz L365, nowy i ultraszybki HP PageWide XL czy wreszcie urządzenie typu superwide dostępne w rozwiązaniu HP Latex 1500.

[youtube=”20HQj1W43TM”]

Wszystko to jest doskonałą alternatywą dla wielkich, średnich i małych drukarni. Wszystkie te urządzenia gwarantują wysoką wydajność, efektywność i trwałość, wyjątkową jakość druku, zapewniają naszym Klientom bezkonkurencyjność na rynku i są przy tym bezpieczne dla środowiska. Te cechy są od lat kojarzone z technologią, którą oferuje HP.

Z dwu tygodniowym HP Latex on Tour po Polsce startujemy już 3 października! Zabieramy w trasę najnowszą drukarkę HP Latex 570 – mówi Beata Wrona. Formuła spotkania pozwoli nam pokazać uczestnikom konferencji wszystkie najnowsze rozwiązania jakie HP wprowadziło w urządzeniach 3 generacji, jeszcze bardziej dopasowując je do potrzeb różnych Klientów – dodaje Kierownik Marketingu, Beata Wrona.

W każdym mieście zaczynamy spotkanie o godzinie 10:00. Po prezentacji multimedialnej uczestnicy będą mogli wziąć udział w interaktywnej prezentacji HP Latex 570. Będzie to świetna okazja do rozmów i wymiany poglądów, dyskusji z Product Managerami – zwłaszcza dla tych wszystkich, którzy nie mogą wygospodarować dnia lub dwóch dni na przyjazd do HP Demo Lab w Błoniu, w tym terminie. Jedziemy by spotkać się z naszymi Klientami i pokazać wszystkie nowości – dodaje Beata Wrona. – Wykorzystując magię kina, przeniesiemy się w inny wymiar możliwości i aplikacji. Pokażemy najfajniejsze rozwiązani i success story z technologią HP.

Bogata oferta materiałów do reklamy, wiedza, doświadczenie i technologie pozwalają nam na dotarcie do różnych segmentów rynku, które też różnią się między sobą oczekiwaniami Klientów względem produktu – mówi Aneta Mikuśkiewicz. Nowoczesne i kreatywne media maksymalnie wykorzystują możliwości tych urządzeń zapewniając uzyskanie wyjątkowych grafik. Perfekcyjnie zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Nasi dostawcy współpracują z producentami ploterów, oprogramowania oraz tuszy aby zapewnić kompatybilność mediów do druku. Nowoczesne media są od podstaw zaprojektowane tak, aby stabilnie współpracować z większością urządzeń wielkoformatowych stosowanych w branży reklamowej. I to będziemy chcieli na tych spotkaniach pokazać!– dodaje Aneta Mikuśkiewicz.

 W podróży HP Latex on Tour towarzyszyć nam będą wiodące produkty naszych Partnerów: Avery Dennison, HP, Neschen, Magnaflex, Arlon oraz 3M.

Serdecznie zapraszamy na spotkania z nami w 8 miastach Polski, w sieci MULTIKINO. Zapewniamy duża dawkę informacji, najświeższe news’y HP oraz pokaz najlepszych filmów. Dla każdego Uczestnika przygotowaliśmy zestaw najnowszych materiałów, upominki, będą również niespodzianki i możliwość wylosowania różnej wielkości rabatów na zakup technologii czy mediów oferowanych przez Integart. Tego nie można przegapić! To będzie wielka inspiracja dla wszystkich poszukujących nowych dróg rozwoju dla swojego biznesu.

Rejestracja na spotkania dostępna TUTAJ.

KL