Druk Cyfrowy, Nowości

Przystępny cenowo papier fotograficzny Value Glossy od Epson

Nowy papier fotograficzny Value Glossy firmy Epson gwarantuje doskonałą jakość zdjęć drukowanych na co dzień

Nowy papier fotograficzny Glossy Photo Paper firmy Epson doskonale sprawdza się w codziennym użytku. Fotka z wakacji na lodówkę, zdjęcia do projektu w szkole czy wycinki na tablicę inspiracji (mood board) — ten ekonomiczny papier fotograficzny gwarantuje doskonałą jakość zdjęć w codziennym użytku.

Nowy papier fotograficzny doskonale współpracuje z atramentami Epson, co pozwala osiągnąć najlepszą możliwą jakość zdjęć. Ze wszystkich zalet tego niedrogiego rozwiązania mogą również korzystać użytkownicy drukarek atramentowych dowolnej marki wyposażonych w tylny podajnik.

Firma Epson ma w ofercie wiele rodzajów papieru fotograficznego tak, by każdy użytkownik mógł znaleźć produkt dla siebie w odpowiedniej cenie. Nowy trzygwiazdkowy papier fotograficzny Value Glossy Photo Paper o gramaturze 183 g/m2 świetnie sprawdzi się w podstawowych zastosowaniach. Osobom, które chcą drukować zdjęcia w jakości profesjonalnej lub archiwalnej, oferujemy czterogwiazdkowy fotograficzny papier błyszczący Glossy Photo Paper o gramaturze 200 g/m2 z warstwą żywicy, pięciogwiazdkowy błyszczący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper o gramaturze 255 g/m2 lub fotograficzny papier ultrabłyszczący Ultra Glossy Photo Paper o gramaturze 300 g/m2 należący do kategorii 5+ gwiazdek.

Papier Value Glossy Photo Paper jest dostępny w rozmiarach A4 i 10 x 15 cm oraz w opakowaniach po 20, 50 i 100 arkuszy, tak aby każdy użytkownik mógł wybrać ilość odpowiednią do swoich potrzeb,. Pakowany jest w zamykaną torebkę, co pozwala łatwo chronić go przed wilgocią i światłem. 

– Kochamy fotografię dlatego chcemy, by wszyscy mieli możliwość swobodnego druku zdjęć. Koszt wydruku bywa jednak pewnym ograniczeniem, dlatego opracowaliśmy papier fotograficzny Value Glossy Photo Paper. Dzięki niemu można niedrogo drukować zdjęcia świetnej jakości, co czyni go idealnym do codziennego użytku – komentuje Grzegorz Mencfel, Business Account Manager w Epson Europe.

www.epson.pl

KL