Artykuły, Wielki Format

API.PL na Targach FestiwalDruku.pl

FestiwalDruku.pl 2016 już zakończony. API.PL w tej edycji na 2 stoiskach pokazało kompletne linie produkcyjne do sublimacji, druku ekosolwentowego, druku DTG, druku UV oraz szeroką ofertę mediów. Rozwiązania marki zostały nagrodzone 3 Złotymi Medalami Festiwalu.

Firma HOMER TEXTILE, producent przemysłowych rozwiązań do druku na tekstyliach, którego wyłącznym przedstawicielem jest firma API.PL została zaprezentowana na dedykowanym stoisku. Tylko tutaj premierowy ploter sublimacyjny HOMER HM 1800P pokazywał stabilność druku z prędkością do 120m2/h.

Urządzenia nagrodzone Złotymi Medalami FestiwalDruku.pl:

EPSON SureColor SC-S80610 – nowość na rynku druku ekosolwentowego zapewniająca niebywałą jakość wydruków w niskich cenach oraz opieką gwarancyjną i serwisową na najwyższym poziomie.

EPSON SureColor SC-F9200 – największy ploter sublimacyjny z oferty firmy EPSON, którego wyłącznym dystrybutorem na rynek polski jest firma API.PL.

HANDTOP 1600UV HK4 – ploterem UV dającym największą na rynku elastyczność w zakresie doboru mediów do druku. Budowa hybrydowa umożliwia zadruk z roli na rolę lub mediów sztywnych o wysokości do 5 cm. Użycie lamp LED do utrwalania poszerza zakres mediów o wrażliwe na temperaturę, z którymi mogą występować problemy w przypadku utrwalania za pomocą lamp rtęciowych. Zastosowanie głowic Kyocera zapewnia szybki oraz wysokiej jakości wydruk. Połączenie tych wszystkich możliwości plasuje ploter HT1600UV HK4 w czołówce urządzeń UV na świecie.

www.api.pl

www.festiwaldruku.pl

KL