Druk Cyfrowy, Nowości

Key2Print po raz kolejny organizatorem konferencji na FestiwalDruku.pl

Targi poligrafii reklamowej to doskonałe miejsce dla  przedstawicieli drukarni, agencji reklamowych i marketingowych. Key2Print, wiodąca firma w dziedzinie Web2Print, angażuje się w rynek poligrafii i drukarni online. Firmy nie mogło zabraknąć na Festiwalu w Warszawie.

Poligrafia to branża stabilna o rosnącym potencjale. Obecnie branża przechodzi etap internetowej ewolucji. Coraz więcej firm pozwala swoim klientom na zamawianie online. Polski sektor poligraficzny pod względem przychodów jest największy w Europie Środkowo-Wschodniej i na ósmym miejscu w Unii Europejskiej. Co więcej, Polska należy do nielicznych krajów europejskich, w których sektor poligraficzny się rozwija[i].

Uniwersalne oprogramowanie dla drukarni stworzone przez Key2Print wpisuje się w rozwój tego sektora poligrafii, gdyż pozwala na kontakt z klientem przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem komputera i urządzeń mobilnych. Software jest gotową do dostosowania przez drukarnie formułą, oszczędza ich właścicielom żmudnych prac nad własnymi stronami www, oprogramowaniem sklepowym oraz integracją z systemami płatności. Gotowy produkt działa na zasadzie subskrypcji, zmniejszając tym samym ryzyko związane z budowaniem własnego systemu sprzedaży online od zera. Jednocześnie pozwala obniżyć koszty produkcji poprzez automatyzację wielu procesów jak weryfikację jakości wgrywanych plików czy szybkie kalkulatory druku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów został stworzony Key2Decor – rewolucyjny software do sprzedaży produktów dekoracyjnych online w oparciu o prosty, wygodny kreator grafiki. Projektowanie  grafik na fototapety, canvasy, pościel i poduszki, zasłony oraz druk na szkle i ceramice jeszcze nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Idealny dla drukarni wyposażonych w plotery solventowe, latexowe, UV lub sublimację. Jest to rozwiązanie wykorzystujące najnowsze technologie, łączące świat dekoracji wnętrz ze sprzedażą przez Internet.

Już 8 września na FestiwalDruku.pl w Expo XXI Warszawa odbędzie się konferencja dedykowana wszystkim zainteresowanym wizją rozwoju poligrafii i drukarni online. Key2Print poprowadzi konferencję „Nowe możliwości druku przez Internet. Dekoracja – fototapety, fotografia – fotokalendarze, książki, druk komercyjny”.
Do przedstawienia swoich wizji zostały zaproszone firmy, które są podstawą sprawnego funkcjonowania systemu dla drukarni.

KML – autoryzowany dealer Rolanda, oferujący plotery i usługi serwisowe przedstawi temat – „Druk personalizowany – możliwości druku UV, druku sublimacyjnego oraz innowacyjne rozwiązania do laminowania szkła”.

Fotolia by Adobe – bank zdjęć oferujący błyskawiczny dostęp do ponad 61 milionów obrazów, wektorów, ilustracji i klipów wideo, przedstawi “Zastosowanie API banku zdjęć w usługach druku na życzenie”.

Eksperci z DKS przedstawią prezentację dotycząca „Cyfrowej zmiany wizerunku – wykorzystanie wielkiego i małego formatu przy aranżacji wnętrz”. DKS dostarcza produkty i usługi związane z drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem. Jest autoryzowanym dystrybutorem m. in. urządzeń Konica Minolta, Lexmark, Canon, Kip i Contex.

Akonda – dostawca rozwiązań introligatorskich i uszlachetniających m.in. do produkcji fotoksiążek, fotokalendarzy oraz do druków reklamowo-komercyjnych: ulotki, wizytówki, broszury itd. Wszystkie oferowane maszyny charakteryzują się bardzo krótkim czasem narządu i minimalną ilością materiału niezbędnego do ustawienia pracy. Podczas targów Akonda zaprezentuje pracujące maszyny na stoisku.

Konferencja odbędzie się 8 września o godz. 11.00, hala 3, stoisko E10 w EXPO XXI Warszawa.

Wstęp wolny!

Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać TUTAJ.

http://pl.key2print.com/

JK 

 

 

[i] https://home.kpmg.com/pl/pl/home/media/press-releases/2016/06/branza-poligraficzna-w-polsce-rosnie-w-sile-wartosc-produkcji-sprzedanej-w-2015-roku-wyniosla-blisko-14-mld-zl.html