Nowości, Wielki Format

Bezpieczne i ekologiczne tapety w ofercie Integart

Tworzenie wnętrz powinniśmy powierzać dobremu fachowcowi. Jednak nawet on bez odpowiedniej technologii oraz materiałów nie będzie w stanie zrealizować swojej wizji. Na rynku obecnie doskonale znane są ekologiczne drukarki HP Latex, których wydruki nie są szkodliwe dla zdrowia. Jednak dla pełnego efektu ekologicznych aplikacji powinniśmy także pamiętać o doborze odpowiedniego medium do druku. Najlepiej takiego, którego bezpieczeństwo udokumentowane zostało odpowiednimi certyfikatami.

W ofercie firmy Integart Sp. z o.o. dostępna jest nowa tapeta HP PVC FREE DURABLE Smooth Wall Paper o gramaturze 290g. Na uwagę zasługuje fakt, że produkt posiada liczne certyfikaty dokumentujące bezpieczeństwo tego produktu. Są to m.in. ColorPRO, FSC, GREENGUARD, REACH oraz CE. Tapeta zadrukowana więc technologią HP Latex będzie w pełni bezpieczna dla zdrowia ludzkiego. Dlatego tak często znajdziemy ją na ścianach szpitali, przychodni czy żłobków, gdzie oprócz trwałości ważny jest aspekt ekologiczności.

Na uwagę zasługuje powierzchnia antyabsorbcyjna tej tapety. Dzięki niej czyszczenie zabrudzeń z trudniejszych zanieczyszczeń (np. kredki, olej, ketchup) przebiega bez problemów. Do tego celu wystarczy posłużyć się mokrą gąbką z niewielką ilością delikatnego detergentu. HP PVC FREE DURABLE Smooth Wall jest na tyle trwała, że nie wymaga laminowania.

W ofercie firmy Integart dostępna jest ta tapeta w szerokościach 1,067m; 1,372m (nawój 30,5mb) oraz 1,372m (nawój 91,4mb).

Więcej informacji na temat produktu TUTAJ.

KL