Druk Cyfrowy, Nowości, Wielki Format

Rozwiązania PROFIS na FestiwalDruku.pl

Do grona wystawców wrześniowych targów poligrafii reklamowej dołączyła firma PROFIS.

Firma PROFIS jest producentem zintegrowanego Systemu Zarządzania Poligrafią PROFIS Poligrafia obecnego na polskim rynku od 10 lat w kilkudziesięciu drukarniach różnego typu i wielkości. PROFIS Poligrafia wraz z Comarch ERP Optima oferuje pełen zakres funkcjonalny od kalkulacji poprzez zarządzanie produkcją, obsługę magazynu po księgowość i analizy. Modułowa konfiguracja systemu pozwala obsłużyć zarówno mniejsze firmy koncentrujące się na kalkulacjach i fakturowaniu, jak i przedsiębiorstwa o złożonej strukturze oczekujące kompleksowego, elastycznego rozwiązania. Kolejnym atutem systemu jest w pełni zintegrowany moduł kalkulacji i sprzedaży internetowej iPoligrafia24.

– Liczymy, że na targach FestiwalDruku.pl będziemy mogli przekonać do siebie kolejnych klientów szukających systemu zarządzania dopasowanego do swoich potrzeb, a naszym dotychczasowym użytkownikom zaprezentujemy nowe funkcjonalności stale rozwijanego oprogramowania – mówi Adrian Steciuk, zarządzający rozwojem systemu PROFIS Poligrafia.  

PROFIS zaprasza na targach do odwiedzenia swojego stoiska H1A.

FestiwalDruku.pl odbędzie się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku. Tegoroczna odsłona targów zajmie aż dwie hale warszawskiego centrum wystawienniczego. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która w tym roku zanotowała dynamiczny wzrost.

www.profis.com.pl

JK