Artykuły, Wielki Format

Piotr Ciński i folie samochodowe – wywiad z mistrzem

Zorganizowana przez Integart w terminie 17-19 maja 2016 II edycja Akademii Car Wrappingu po raz kolejny przyciągnęła dużą liczbę osób zainteresowanych tematyką zarówno folii samochodowych jak i szeroko pojętego car wrappingu. Nasz ekspert i autorytet branży Car Wrap, reprezentujący markę Arlon – Piotr Ciński – dał solidną lekcję zarówno teorii jak i praktyki, które są ze sobą nierozłączne.

Jak się okazuje wiedza praktyczna to nie wszystko. Aby przewidzieć jak zachowa się folia zarówno podczas układania jak i eksploatacji niezbędna jest znajomość chociażby podstawowych zagadnień na temat używanego materiału. Te Piotr przedstawił, krok po kroku, w niezwykle ciekawym i sumiennie przygotowanym wykładzie.

W części praktycznej Piotr prezentował techniki, które najlepiej sprawdzają się podczas pracy aplikacyjnej a ich znajomość jest niezbędna dla car wrapper’ów.

Warsztaty zostały poprowadzone z marką Arlon, która dostępna jest w ofercie Integart. Trening aplikacyjny obejmował wyklejanie na aucie, foli kolorowych oraz drukowanych cyfrowo zabezpieczonych laminatem.

Za kulisami, przy okazji spotkania z Piotrem udało się zrealizować video rozmowę:

 [youtube=”0RUc0GA0Eao”] 

Poprzedni wywiad z Piotrem Cińskim można obejrzeć TUTAJ.

www.integart.com.pl

KL