Nowości, Wielki Format

Open Week after DRUPA z premierą HP PageWide XL 8000

Firma Integart zaprasza na pierwszy w tym roku OPEN WEEK, który odbędzie się zaraz po targach DRUPA. W dniach 13-17.06.2016r. w HP Demo Lab, w podwrocławskich Błoniach, zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania wprowadzone w 3 gen. technologii HP Latex.

– Czekamy na wszystkich chętnych poznać i gotowych zobaczyć ostatnie, przygotowane na targi DRUPA, osiągnięcia HP w zakresie druku cyfrowego. W mini warsztatach z materiałami do druku będzie można zobaczyć jak połączyć technologię HP z najlepszymi produktami dedykowanymi do aplikacji, we wnętrzach oraz reklamie. Podczas OPEN WEEK obowiązywać będzie promocyjna oferta na zakup urządzeń III generacji, przygotowana specjalnie na targi DRUPA – mówi przedstawiciel fitmy Integart.

Udział w OPEN WEEK 13-17.06.2016 wymaga rejestracji. Integart udostępnił Rejestrator Online dzięki, któremu chętni mogą się zapisywać na udział w spotkaniu. Tutaj także opublikowane są dodatkowe informacje oraz szczegółowa agenda spotkań. Proponujemy Państwu spotkania jednodniowe z rozszerzonym zakresem prezentacji multimedialnych oraz z wydłużonym, również indywidualnym, czasem na testy i próby urządzeń HP Latex.

[youtube=”zahIutqGTi0″]

Dodatkowo 17 czerwca 2016 w piątek, w godzinach popołudniowych planowana jest premiera nowego urządzenia HP PageWide 8000 XL, które stanie w HP Demo Lab w Błoniu i będzie udostępnione do prezentacji. Drukarki HP PageWide od czerwca 2016 rozszerzają aktualna ofertę firmy w segmencie maszynowym.

[youtube=”vL4uCc8VG24″]

Technologia HP PageWide XL dostępna w wersji biurowej, zrewolucjonizowała oczekiwania w świecie poligrafii. W zakresie tempa pracy, jakości koloru, wydajności energetycznej oraz kosztów eksploatacji pozwala firmom na całym świecie osiągać przewagę konkurencyjną. Na spotkanie powinny wybrać się wszystkie firmy zainteresowane takimi urządzeniami, w tym firmy z segmentów LFI (zakłady przemysłowe, duże drukarnie), LFP (drukarnie, agencje reklamowe, producenci reklam) oraz LFC (copyshopy, xeroshopy, punkty foto).

Rejestracja TUTAJ.

KL