Druk Cyfrowy, Nowości

Innowacje Key2Print na Drupie

Firma Key2Print na targach Drupa (HALA 07 / B12) przedstawi najszybciej rozwijający się w Europie system Web to Print, który ma pomóc budować trwały wzrost Twojej drukarni.

Kiedy w 2012 roku po raz pierwszy firma Key2Print wystawiała się na targach Drupa część odwiedzających nie zdawała sobie sprawy z konieczności działania w Internecie. Od tego czasu branża poligraficzna bardzo mocno się zmieniła.

– Zaczynaliśmy od współpracy z drukarniami, które o Internecie wiedziały tylko tyle, że istnieje. Były to firmy często nie zdające sobie sprawy z potencjału działalności on-line. Naszym zadaniem zatem było budowanie on-line świadomości. Teraz ta świadomość jest dużo większa, jednak cały czas mamy mnóstwo pracy i pomysłów jak usprawnić drukowanie on-line – wspominają założyciele Key2Print Dominik Szulim i Marek Wasilewski.

Key2Print to doświadczona firma posiadająca w swoim portfolio realizacje ponad 180 projektów w całej Europie. Zespół Key2Print cały czas realizuje cel jakim jest przeniesienie drukarni do Internetu.

Dla wszystkich odwiedzających Key2Print przygotowało degustację polskiego piwa.

Nowa usługa kurierska

Na targach Drupa zostanie między innymi zaprezentowana nowa usługa kurierska Key2Print. Aby klienci firmy mogli korzystać z najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań, specjalnie dla drukarni wdrożone zostało nowe rozwiązanie pozwalające na korzystanie ze wszystkich głównych na polskim rynku firm kurierskich.

Dzięki niemu zarządzanie zamówieniami, logistyka oraz obsługa klienta będzie jeszcze prostsza.

Nowe rozwiązanie umożliwia:

  •  wybór najkorzystniejszej firmy kurierskiej
  • oszczędność czasu przy nadawaniu wysyłek
  • wystawianie listów przewozowych
  • jedna integracja wiele firm kurierskich

Dzięki temu rozwiązaniu drukarnie mogą wygodnie połączyć Key2Print z kurierem na warunkach jakie wynegocjują u przewoźnika lub korzystać z preferencyjnych warunków dostępnych w systemie.

Obsługiwane firmy kurierskie:

W przypadku pytań można pisać na adres: info@key2print.com

KL