Artykuły, Wielki Format

Wiosenny czteropak z Via Color

Majówka zbliża się wielkimi krokami i każdy wygląda już upragnionego weekendu. Via Color nie próżnuje i z tej okazji przygotowała specjalną ofertę dla swoich Klientów.

Na okres majówkowy firma wprowadziła ofertę typu start-up. Wiosenny czteropak to nic innego jak oferta doskonała – których, jak mówi przedstawiciel firmy, będzie jeszcze więcej. W pakiecie znajduje się świetnej jakości ploter wyprodukowany we współpracy z SkyColor, STORMjET 7160S, który od 3 lat podbija rynek. Ploter STORMjET to maszyna 4 generacji, instalowana już ponad 300 razy, a więc doceniana przez Klientów, dzięki swojemu dopracowaniu w każdym calu i możliwości perfekcyjnego druku. Ze względu na zawartość pakietu, składającą się z całego niezbędnika, nabywcy będą od razu mogli ruszyć do pracy, bez potrzeby szukania dodatkowych elementów. Via Color nie chce się ograniczać i wychodzi poza dotychczasowe ramy, jak najbardziej dopasowując się do swoich Klientów, tak, aby obie strony były zadowolone ze współpracy.

Pełen pakiet produktów połączony z profesjonalnym podejściem, dał firmie bardzo dobrą i stabilną pozycję wśród konkurencji. Via Color nie spoczywa jednak na laurach, cały czas brnie do przodu. Poszerzając swoją ofertę gromadzi nie tylko nowych odbiorców, ale otwiera także inne horyzonty dla obecnych Klientów, udostępniając im produkty pewne i godne polecenia.

Firmy nie trzeba nikomu przedstawiać. Od kilku lat Via Color podbija rynek, zarówno jeśli chodzi o dystrybucję ploterów wielkoformatowych, jak i fachowy serwis. Profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego Klienta i świetna jakość to cechy, które wyróżniają firmę spośród innych. Strategicznym partnerem firmy jest SkyColor, którego plotery STORMjET znane są jako świetnej klasy, solidne maszyny, dające możliwość druku w najlepszej jakości. Via Color współpracuje również z firmą Wit-Color, produkującą super wielkoformatowe plotery, dające najlepsze efekty w mega druku. Dopełnieniem świetnego asortymentu są atramenty firmy NUtec, cenione i wykorzystywane na całym świecie.

Zainteresowani współpracą z Via Color mają wiele możliwości kontaktu, ponieważ firma popiera i aktywnie działa w social mediach. Dodatkowo, w swojej siedzibie pod Warszawą każdy potencjalny czy dotychczasowy Klient może obejrzeć sprzęty STORMjET oraz Wit-Color i porozmawiać bezpośrednio z załogą firmy, która wytłumaczy, czemu to właśnie ich maszyny są warte zainteresowania.

Więcej informacji: www.viacolor.pl

MO