Druk Cyfrowy, Nowości

Nowy wymiar kolorowego druku z OKI na targach Drupa 2016

OKI Europe Ltd podczas tragów Drupa 2016 pragnie zwrócić uwagę odwiedzających na swoje najnowsze portfolio drukarek dedykowanych branży kreatywnej i zakładom poligraficznym, w skład którego wchodzą: wprowadzona właśnie na rynek kolorowa drukarka Pro6410 (NeonColor), wielokrotnie nagradzana technologia białego tonera, drukarki 5 – tonerowe oraz znane już kolorowe plotery wielkoformatowe (ColorPrinter) z takimi modelami na czele jak: H3-104s i M-64s.

Odbywające się w Düsseldorfie, w Niemczech, w dniach 31 maja – 10 czerwca, targi Drupa 2016 to wydarzenie o zasięgu międzynarodowym, dedykowane branży poligraficznej i podmiotom działającym w sektorze druku. Targi te to świetna okazja dla firmy OKI, która w czasie ich trwania będzie mogła zaprezentować swoje najnowocześniejsze urządzenia i rozwiązania drukujące, zwłaszcza te opracowane z myślą o branży kreatywnej i zakładach poligraficznych.

Od wizytówek po billboardy, na swoim stoisku B21 w hali nr 5, OKI Europe zaprezentuje swoją niezrównaną gamę urządzeń dedykowanych branży graficznej. Urządzenia te zostały wyposażone w przełomową technologię potrafiącą nadrukować niezwykle efektowne wzory, które przykuwają uwagę odbiorcy zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz.

Jedną z głównych atrakcji stoiska OKI będzie neonowa, kolorowa drukarka Pro6410 (NeonColor), która wprowadza kolorowy druk w nowy, lepszy wymiar. To niezwykle wszechstronne urządzenie umożliwia drukowanie wyjątkowo jaskrawych, przyciągających oko fluorescencyjnych wzorów na nośnikach do stosowania na praktycznie każdej powierzchni, od odzieży po dekorację, spersonalizowane opakowania produktów, wydruki w punktach sprzedaży i oznakowania w sklepach. Innowacyjne rozwiązanie drukujące zastosowane w nowym modelu Pro6410 (NeonColor) uwalnia grafików i projektantów od ograniczeń związanych ze standardową gamą kolorów CMY.

Dodatkowo, oprócz modelu Pro6410 (NeonColor), OKI Europe zaprezentuje również swoje drukarki z białym tonerem Pro7411WT i Pro9420WT oraz 5-kolorowe urządzenia drukujące Pro9541 i Pro9542. W oparciu o wielokrotnie nagradzaną, pionierską technologię, te dynamiczne i elastyczne rozwiązania uwalniają twórczy i handlowy potencjał łącząc wysokiej rozdzielczości, cyfrowy wydruk LED z nagradzaną technologią białego/przezroczystego tonera (CMYK+1) zapewniając niespotykany poziom wydajności, który można było wcześniej osiągnąć tylko dzięki dużym nakładom finansowym na drogie urządzenia produkcyjne.

Szukacie ploterów wielkoformatowych i związanych z nimi ciekawych rozwiązań? Po raz pierwszy OKI Europe zaprezentuje portfolio swoich wielkoformatowych ploterów solwentowych, które świetnie sprawdzą się zarówno w domu jak i podczas wydruków na skalę przemysłową oraz na rynku usług kreatywnych i poligraficznych. Mogą z nich korzystać także przedstawiciele świata architektury, inżynierii i budownictwa.

Na stoisku OKI Europe goście będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą kolorowych ploterów wielkoformatowych, które idealnie sprawdzą się w produkcji ogromnych, wysoko wytrzymałych konstrukcji z wykorzystaniem szerokiej gamy materiałów, w tym banerów, grafik, reklam na pojazdy, parasoli, nośników typu pop-up, podłóg czy wielkoformatowych grafik na wystawy artystyczne. W szczególności kolorowe drukarki H3-104s i M64s spełniają najwyższe wymagania dotyczące druku przemysłowego i druku grafik na masową skalę, gwarantując przy tym wyjątkową jakość druku na najwyższym poziomie wydajności.

Jesteśmy bardzo podekscytowani tegorocznymi targami Drupa, które zapowiadają się w tym roku naprawdę wyjątkowo. Będzie to interesująca platforma dla innowacyjnej technologii druku i wymiany wzajemnych doświadczeń, która doskonale wpisują się w strategię OKI. W swojej działalności stale poszerzamy zakres innowacyjnych rozwiązań o wysokiej wydajności dla branży kreatywnej i zakładów poligraficznych, aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych obecnych i przyszłych klientówpowiedziała Pamela Ghosal, General Manager Brand and Marketing Communications OKI Europe. Na stoisku OKI Europe, goście będą mogli na własne oczy zobaczyć i wypróbować produkty z najnowszego portfolio oraz zapoznać się z zaangażowaniem Oki na rzecz innowacyjnych rozwiązań dostarczanych branży kreatywnej i zakładom poligraficznym. Dzięki ich zastosowaniu podmioty te w widoczny sposób będą mogły zwiększyć strumień swoich przychodów i zrezygnować z outsourcingu w obszarze zadań dotyczących druku na skalę przemysłową.

Przypisy:

[1] W 2012 r., OKI Europe było pierwszym producentem, który wprowadził na rynek szeroką ofertę cyfrowych drukarek LED A4 i A3 z białym tonerem. Były to modele: C711WT i C920WT.

W 2013 r. W 2013 r. model C711WT i związane z nim rozwiązania drukujące zdobyły główną nagrodę w kategorii “Najlepsza technologia i najlepszy produkt” Euro Trophex w Amsterdamie.

[2] W 2013 r. OKI jako pierwsza firma wprowadziła na rynek 5 kolorową technologię drukującą, która zdobyła szereg nagród w tym “Best of Viscom 2013”, “Good Design 2013”iI Print.IT
w konkursie Editor’s Choice.

Stoisko OKI Europe na targach Drupa 2016 (stoisko B21 w hali 5).

www.okieurope.com 

www.oki.pl

 KL