Druk Cyfrowy, Nowości

Sharp poszerza ofertę urządzeń wielofunkcyjnych A3

Sharp Electronics CEE uzupełnił ofertę kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 o trzy nowe modele wyposażone w podajnik dokumentów dwustronnych (RSPF). Urządzenia MX-3060N, MX-3560N i MX-4060N już w standardowej konfiguracji oferują takie rozwiązania jak drukowanie w trybie pull, łatwą konwersję skanowanych dokumentów do formatu umożliwiającego wyszukiwanie słów kluczowych oraz czujnik ruchu umożliwiający szybszy start – teraz wszystko to w połączeniu z podajnikiem dokumentów dwustronnych.

Pracujące z prędkościami 30, 35 i 40 stron na minutę urządzenia, oferują uproszczony interfejs użytkownika dostępny poprzez 10,1-calowy ekran dotykowy. Zapewniają także łatwą integrację z istniejącą infrastrukturą IT firmy. Inteligentne technologie, takie jak standard Office Direct Printumożliwiający bezpośredni druk plików pakietu MS Office oraz zaawansowana integracja z chmurą,pozwalają na łatwe udostępnianie informacji oraz zapewniają pracownikom mobilnym swobodę i możliwość bezpośredniego druku z dowolnego urządzenia przenośnego.

Nowe modele z podajnikami RSPF zaspokajają potrzeby związane z przetwarzaniem informacji, dopasowując się równocześnie do budżetów naszych klientów. Wyposażone w najnowsze rozwiązania Sharp, pomagają firmom podnieść wydajność codziennych zadań biurowych – powiedział Szymon Trela, Product Manager, Sharp Electronics CEE.

Nowe modele MX-3060N, MX-3560N i MX-4060N są już dostępne w Europie Środkowo-Wschodniej.

www.sharp.pl

KL