Druk Cyfrowy, Nowości

Reprograf dołącza do grona partnerów konferencji „Przyszłość poligrafii”

Reprograf dołączył do grona partnerów konferencji “Przyszłość poligrafii – walka jakości z ceną”, ktorej głównym organizatorem jest firma Key2Print.

Reprograf to dostawca materiałów, systemów pre-pressowych, maszyn drukujących, systemów druku cyfrowego oraz maszyn wielkoformatowych. To profesjonalny doradca w zakresie rozwiązań dla tej branży, również w zakresie oprogramowania, optymalizującego pracę drukarń. Firma świadczy również usługi serwisowe na terenie całego kraju.

Na konferencji Wiceprezes Zarządu Reprograf SA Andrzej Płatek zaprezentuje nowatorską technologię offsetową H-UV, pozwalającą na szybkie wykonywanie zleceń przy zmniejszonym zużyciu farby i energii elektrycznej.

Jak informuje organizator, różnorodność tematyki, jaka zostanie zaprezentowana na konferencji z pewnością sprawi, że każdy jej gość znajdzie na niej coś dla siebie. Zagadnienia zostały skrupulatnie przygotowane i dokładnie dobrane do potrzeb nowoczesnej drukarni. Decydując się na udział w wydarzeniu, można liczyć na spotkanie z ekspertami, którzy odpowiedzą na nurtujące pytania dotyczące skutecznego rozwoju firmy.

Tematy, które zostaną poruszone na konferencji dotyczą zagadnień prawa w ecommerce, systemów web 2 print, dotacji Unii Europejskiej, skutecznego ecommerce i marketingu internetowego. Bardzo istotnym punktem konferencji będzie również prezentacja maszyn, najnowszych rozwiązań technicznych w druku cyfrowym, wielkoformatowym, maszynach uszlachetniających, a także introligatorskich.

 

Pełna lista prelegentów i tematów:

Key2Print – Dominik Szulim, Igor Kluź – Optymalizacja sprzedaży w drukarni poprzez Web-to-Print

Royal AD – Magdalena Gadomska – Planowanie i zakup mediów. Jak wykorzystać skutecznie Internet.

Reprograf i KomoriDruk w technologii H-UV. Szybciej, taniej!

Kancelaria Dawid Bugajski – Dawid Bugajski – Jak bezpiecznie przenieść biznes do Internetu – czyli prawne aspekty sprzedaży przez Internet.

Grupa Wirtualna Polska – Monika Wakulińska – #Namierzanie #Dokładność #Personalizacja #Indywidualne Dotarcie #Precyzja, czyli siła danych w działaniach reklamowych

DKS i EFI – Krystian Maniecki Franziska Mueller – Synergia druku cyfrowego i Cross Mediów w personalizacji reklamy

Duplo Polska – Gabriela Swat – Szybkość, precyzja i różnorodność czyli innowacyjne rozwiązania Duplo usprawniające realizację zleceń w drukarni.

Eurogrant – Maciej Pałucki – Nowa perspektywa dotacji unijnych – Nieszablonowo.

KML – Katarzyna Pawlicka – Różne zastosowania druku wielkoformatowego w reklamie oraz innych branżach.

Akonda – Mariusz Boogucki – Szybkie narządy, zerowe straty – procesy introligatorskie w drukarni cyfrowej

K2P Marketing – Michał Karolak, Wojciech Gilewski – Jak zaistnieć ze swoją marką w sieci?

Miejsce: Hotel Puławska Residence, Puławska 361, 02-801 Warszawa
Data: Środa, 13 kwietnia 2016
Bilety: Rejestracja bezpłatna na stronie http://przyszloscpoligrafii.pl/

Więcej o konferencji pisaliśmy TUTAJ

KL