Druk Cyfrowy, Nowości

PASJA nagradzana

Drukarnia PASJA z Mikołowa może pochwalić się prestiżowymi nagrodami w konkursie FESPA Awards 2016 w Amsterdamie i Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Kalendarzy ZoomArt 2016 w Katowicach.

FESPA Awards 2016 to światowej rangi wydarzenie dla branży druku. Jego tegoroczna odsłona odbyła się w trakcie trwania targów FESPA DIGITAL w holenderskim Amsterdamie w dniach 8-11 marca. Do konkursu finałowego zakwalifikowano blisko 200 wspaniałych prac niemal z całego świata. PASJA została nagrodzona za efekty specjalne wykorzystane podczas druku kalendarza wieloplanszowego, którego motywem przewodnim są postacie dążące do doskonałości przez swą pasję i miłość  do różnych form sztuki. Wszak pasja uszlachetnia… 

Srebrna nagroda, zdobyta podczas największego konkursu prac branży sitodruku i druku cyfrowego na świecie, to dla mnie wielkie wyróżnienie. Tym bardziej, że jesteśmy jedyną polską firmą, która zdobyła podobne trofeum w tegorocznej edycji konkursu – mówi Jacek Stencel, właściciel drukarni PASJA z Mikołowa.

Nagroda Fespa Awards 2016 otwarła worek z wyróżnieniami. W piątkowy wieczór 11 marca PASJA zdobyła II i III miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy ZoomArt 2016.

Nagrodzone prace to kalendarz trójdzielny Pasja Uszlachetnia oraz nietypowy kalendarz ścienny w kształcie gramofonu, wydrukowany na tworzywie sztucznym z wykorzystaniem technik specjalnych. Gala ZoomArt 2016 odbyła się  w Centrum Kongresowym w Katowicach. 

– Ekskluzywne kalendarze to nasza wizytówka, miłość, obsesja, wielka pasja zaangażowana w tworzenie barwnej opowieści. Okazja, by zaistnieć nietuzinkowym pomysłem opowiedzianym drukiem najwyższej klasy, jaki jesteśmy w stanie w danym momencie zaoferować. Ale jest w tym też nutka pewnej przekory, bo pokazujemy na całym świecie, że polscy drukarze, polskie firmy rywalizują z najlepszymi i potrafią wygrywać – cieszy się Jacek Stencel

PASJA ma w dorobku wiele nagród: trzykrotnie trofeum FESPA GOLD, oprócz niego FESPA SILVER i FESPA BRONZE. Zdobyła też Diamentowy Gryf Polskiej Izby Druku, trzykrotnie Złoty Gryf i wiele wyróżnień. 

www.pasja.com.pl