Druk Cyfrowy, Etykiety i opakowania, Nowości

Forum Druku Cyfrowego na Packaging Innovations

Forum Druku Cyfrowego to pierwsza w Polsce konferencja w całości poświęcona technologii cyfrowego druku etykiet i opakowań. Jak zapowiadają organizatorzy, ma być to miejsce inspiracji dla wszystkich tych, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwość komunikacji i potencjał jaki daje opakowanie.

Celem Forum jest pokazanie możliwości druku cyfrowego. Zaproszeni goście skupią uwagę uczestników wokół tematu personalizacji etykiet i opakowań, produkcji Just In Time czy realizacji tzw. produkcji łączonej. Na specjalnie opracowanym modelu zostanie przedstawiona koncepcja marketingowego wykorzystania druku cyfrowego jako elementu strategicznych działań marki.

Wśród prelegentów pojawią się m.in.:

Dorota Kałowska – Partner & Strategy Consultant w Cobalt Spark, Ekspert Polskiej Izby Handlu, która opowie o tym jak efektywnie wykorzystać możliwości jakie daje druk cyfrowy

Paweł Lul – z Hewlett-Packard (HP), który przedstawi technologię HP Indigo i pokaże kilka inspirujących rozwiązań i zastosowań druku cyfrowego

Szymon Ignarski – z Avery Dennison, który zaprezentuje surowce dedykowane technologii cyfrowej.

Prowadzone prelekcje poparte zostaną licznymi przykładami , inspirującymi rozwiązaniami i przykładami zastosowania druku cyfrowego w produkcji etykiet i opakowań na rynku polskim i zagranicznym.

Inicjatorem Forum jest Spółka Aniflex.

Forum Druku Cyfrowego odbędzie się 13 kwietnia br. w ramach Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations w EXPO XXI Warszawa, sala C.

Wszystkie informacje na temat Forum oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.forumdrukucyfrowego.pl

OOH magazine jest patronem medialnym wydarzenia.