Druk Cyfrowy, Nowości

Kolejne warsztaty w Katowicach pod patronatem Epson

Sprzęt i materiały najwyższej klasy – w tym drukarkę pigmentową SureColor SC-P800 oraz szerokie portfolio papierów fotograficznych i Fine Art z oferty Epson – zostaną oddane do dyspozycji fotografów podczas profesjonalnych warsztatów. Początek w czwartek 11.02 o 18:00 w siedzibie Okręgu Śląskiego ZPAF w Katowicach przy ul. Św. Jana 10 w Katowicach (II piętro).

Istotą dobrej fotografii, jest miedzy innymi umiejętność wiernego oddawania barw ze świata rzeczywistego, poprzez matrycę aparatu, na medium, przy pomocy którego będzie prezentowane odbiorcom. Niezależnie od tego czy będzie to monitor, czy rezultatem finalnym pracy artysty jest zdjęcie w postaci wydruku, proces ten wymaga doskonałej precyzji i opanowania dostępnych narzędzi. O tym jak oto osiągnąć, i jak może być w tym pomocna najnowsza technologia dowiedzieć się będzie można podczas bezpłatnych warsztatów druku organizowanych przez Śląski Okręg Związku Polskich Artystów Fotografików 11.02 w siedzibie i galerii Związku przy ul. Św. Jana 10.

Profesjonaliści z firm EPSON, Eizo opowiedzą o zaletach prezentowanego sprzętu i rozwiązań oraz będą służyć pomocą w procesie obróbki, kalibracji i druku zdjęć uczestników warsztatów.
Impreza będzie świetną okazją do bezpośredniego zapoznania się z nowościami na rynku m.in. drukarką SureColor SC-P800 oraz szerokim portfolio papierów fotograficznych i Fine Art z oferty firmy Epson. Spotkanie ma formę praktyczną, jego celem jest przejście całego procesu obróbki, kalibracji i wydruku przy wsparciu zawodowców.

Miejsce i czas warsztatów:

Miejsce: Katowice, galeria i siedziba Okręgu Śląskiego ZPAF, ul. Św. Jana 10
Czas: czwartek, 11.02.2015, o godz. 18.00
Wstęp bezpłatny.

www.zpaf.katowice.pl

www.epson.com

KL