Druk Cyfrowy, Nowości

Ricoh i WOŚP – 4. wspólny Finał

Ricoh Polska już po raz czwarty wziął udział w Finale WOŚP. Firma jest partnerem technologicznym Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – dostarcza jej rozwiązania do druku oraz projektory i tablice interaktywne.

Na urządzeniach firmy produkowane są m.in. identyfikatory dla 120 tysięcy wolontariuszy, a tablice wykorzystywane są także w trakcie Przystanku Woodstock. Podczas tegorocznego Finału będzie można wylicytować specjalną edycję zaawansowanej lustrzanki Pentax K-50. Przekazany przez Ricoh (właściciela marki Pentax) czerwony aparat z charakterystycznym serduszkiem był do zdobycia na jednej z aukcji Allegro – aukcje.wosp.org.pl. Jest to jedyny taki egzemplarz wyprodukowany wyłącznie na tę okazję.

– Udział w Finale WOŚP stał się już tradycją dla wszystkich pracowników Ricoh Polska. Jesteśmy dumni z tego, że możemy uczestniczyć w tym wydarzeniu i okazać swoje wsparcie dla słusznej sprawy. Cieszymy się, że nasze rozwiązania technologiczne są również pomocne podczas codziennej pracy Fundacji – powiedział Paweł Barski, Marketing Director w Ricoh Polska. – W zeszłym roku zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem aparatów fotograficznych marki Pentax i Ricoh. Z tej okazji podczas 24. Finału będzie można wylicytować jedyny w swoim rodzaju aparat Pentax K-50 z wygrawerowanym serduszkiem WOŚP – dodał.

www.ricoh.pl

www.wosp.org.pl

KL