Druk Cyfrowy, Nowości

Ricoh wśród liderów „Magicznego Kwadrantu” Gartnera dla usług zarządzania drukiem i treścią

Po raz szósty z rzędu Ricoh znalazło się w gronie liderów “Magic Quadrant for Managed Print and Content Services Worldwide”* . Zestawienie jest przygotowywane co roku przez Gartner.

Uwzględniono w nim firmy oferujące usługi z zakresu Zarządzania drukiem (MPS) oraz Zarządzania treścią (Managed Content Services (MCS)) – rozumianych jako kompleksowe rozwiązanie pozwalające usprawnić i zoptymalizować biznesowe procesy komunikacyjne.

Ricoh oferuje kompleksowy zestaw usług i narzędzi pozwalających za efektywne zarządzanie drukiem i obiegiem dokumentów. Wszystkie wdrożenia realizowane są w oparciu o 5-etapowy model w trakcie którego przeprowadzana jest szczegółowa analiza potrzeb danej organizacji.

– Jesteśmy dumni z pozycji, którą uzyskaliśmy w tegorocznym zestawieniu Gartnera. Stanowi to najlepsze potwierdzenia jakości i skuteczności oferowanych przez nas usług” – powiedział Carsten Bruhn, Group Vice President & General Manager, Services Business Center, Ricoh Company, Ltd.

– Stworzenie efektywnego systemy zarządzania drukiem i dokumentami wymaga indywidualnego podejścia i diagnostyki umożliwiającej szybką reakcję na zmiany. Zapewnia to nasz 5-etapowy model. Dzięki niemu możemy sprawnie i elastycznie dostosowywać się do nowych wymagań Klientów i rynku – dodał.

*i. Gartner, Magic Quadrant for Managed Print and Content Services, Ken Weilerstein, Tomoko Mitani, 21 December 2015

www.ricoh.pl

https://pl.fotolia.com/ooh