Druk Cyfrowy, Nowości

Branża poligraficzna nagrodzona w konkursie na bloga roku

Mający niespełna rok blog firmy ViperPrint został podwójnym laureatem konkursu Blog Firmowy Roku 2015.

To już siódma edycja konkursu organizowanego przez Blogifirmowe.com. To największa tego typu blogerska inicjatywa dedykowana firmom. Jej najważniejszym celem jest popularyzacja dobrych praktyk w tworzeniu komunikacji internetowej. W tym roku w szranki stanęło prawie 250 instytucji. ViperPrint zajął drugie miejsce w kategorii Blog Młody oraz otrzymał nagrodę w kategorii Blog roku dużej firmy.

– Blog reklamaidruk.blogspot.com zrodził się z bardzo praktycznych pobudek – opowiada Edwin Gawron, grafik w ViperPrint i autor bloga. – Brakowało nam miejsca, w którym moglibyśmy powiedzieć Klientom coś więcej o naszej drukarni, o tym, jak pracujemy. Doradzić w kwestiach technicznych czy po prostu podzielić się doświadczeniem – dodaje.

– Pomysł był wspólny – dodaje Urszula Augustyniak, autorka i specjalista ds. marketingu. – Warto podkreślić, że chociaż to my jesteśmy “twarzami” projektu, tak naprawdę pracuje nad nim cała nasza ekipa. Zwycięstwo w konkursie jest dla nas sporym zaskoczeniem. Poligrafia to dość hermetyczny temat i nie spodziewaliśmy się, że zarazimy naszą pasją tak wiele osób. Cieszymy się, że informacje zawarte na blogu są pomocne, bo taki właśnie był zamiar – deklaruje Urszula Augustyniak.

Wyniki można zobaczyć TUTAJ.

Blog: www.reklamaidruk.blogspot.com

KL