Artykuły Promocyjne, Nowości

Nowy dział sitodruku w Viscar

Viscar, dystrybutor technologii znakowania odzieży, rozszerzył swoją działalność o branżę sitodruku.

Od 2011 roku Viscar permanentnie zwiększa udział w rynku, jako wyłączny dystrybutor na Polskę amerykańskiego lidera branży – Stahls, oferując materiały i urządzenia do zdobienia i znakowania odzieży. Kolejną tegoroczną nowością, po wprowadzeniu do oferty urządzeń do druku bezpośredniego na odzieży (DTG Azon), jest uzyskanie statusu polskiego dystrybutora, renomowanego kanadyjskiego producenta farb i chemii do sitodruku – LancerGroup.  W październiku do zespołu Viscar dołączył Andrzej Tomaszewski – technolog sitodruku z trzydziestoletnim stażem, obejmując stanowisko specjalisty w nowo powstałym dziale sitodruku firmy Viscar.

Ofertę farb LancerGroup – linie farb Excalibur oraz Evolution – uzupełnia wybór urządzeń do sitodruku – karuzele sitodrukowe amerykańskiego producenta Anatol oraz urządzenia grzewcze i peryferia Acosgraf z Portugalii.

– Nowo otwarty dział sitodruku jest dla nas kolejnym naturalnym krokiem. Bardzo dynamicznie zdobywamy polski rynek , gromadząc i integrując w naszej ofercie wszystkie technologie zdobienia odzieży. Zaopatrujemy firmy reklamowe, odzieżowe, kluby sportowe, wspieramy wiedzą projektantów i start-upy w branży odzieżowej. Nasz nowy dział daje nam jeszcze szersze spektrum produktowe, zapewniając jeszcze lepsze pozycjonowanie naszej oferty. Od 2011 roku konsekwentnie koncentrujemy się na rynku odzieżowym (zdobienie i znakowanie odzieży), oferując – poza szeroką gamą produktów – także, a właściwie przede wszystkim, pełną wiedzę oraz wsparcie, dotyczące technologii, którą oferujemy naszym klientom. Wierzę, że to kolejny dobry krok w rozwoju firmy oraz nowe możliwości dla branży odzieżowej – mówi Łukasz Kołodziej, szef Viscar.

www.viscar.pl