Druk Cyfrowy, Nowości

Rewolucja w ofercie Mnumi – możliwość zakupu pojedynczych modułów systemu do zarządzania

Edytor kalendarzy to obecnie cieszący się największym zainteresowaniem moduł systemu Mnumi – do zarządzania drukarnią. Dzieje się tak za sprawą okresu wzmożonej produkcji kalendarzy, jakie odnotowują drukarnie, a także dzięki znaczącej zmianie sprzedaży systemu, która umożliwia firmom zakup poszczególnych jego modułów w dogodnym czasie.

– Mnumi to system dla każdej drukarni – cyfrowej, offsetowej, wielkoformatowej, a także dla punktów. Dzięki niemu przed każdym jego użytkownikiem otwiera się zarówno możliwość sprzedaży przez Internet produktów, które oferuje, jak też poprawa wydajności pracy, a co za tym idzie oszczędności umożliwiające rozwój. Użytkownicy, którzy korzystają na co dzień z systemu podkreślają, że obecnie – dzięki naszemu rozwiązaniu – odnotowują wzrost zainteresowania swoją ofertą. Dzieje się tak m.in. w kwestii kalendarzy. Edytor do tworzenia tych produktów, który jest częścią naszego systemu, a który – dzięki wprowadzonym przez nas zmianom w zakresie sprzedaży – można teraz zakupić osobno, jest przydatnym narzędziem do produkcji i do tego bardzo prostym – foto – mówi Piotr Pakier, współwłaściciel firmy Mnumi.

Na stronę internetową drukarni wystarczy wkleić odpowiedni „guzik”, który przeniesie jej klienta do edytora kalendarza. Tam udostępnione są gotowe szablony graficzne, z których tworzy on swoje unikalne kalendarze – z własnymi zdjęciami, grafiką itp. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu drukarnia może przyjmować tego rodzaju zamówienia (gotowe PDF-y) przez całą dobę, nie angażując w to swoich handlowców.

– Możliwość zakupu poszczególnych modułów systemu Mnumi to rewolucja w naszej ofercie – nie tylko dlatego, że zmienia nasz sposób sprzedaży, ale przede wszystkim otwiera zupełnie nowe możliwości przed zainteresowanymi naszym rozwiązaniem. Daje im bowiem możliwość wdrażania naszego systemu krok po kroku, w dogodnym dla siebie czasie i przy możliwościach finansowych, jakie posiadają – mówi Piotr Pakier.

Cena promocyjna modułu do produkcji kalendarzy, jaką oferuje obecnie Mnumi, to koszt rzędu – 9,9 tys. zł.

– Od tego modułu – zwłaszcza w istotnym dla branży okresie nasilonej produkcji kalendarzy – można zacząć budowę systemu. Stopniowo dokupując jego kolejne elementy – np. kalkulator (do druku cyfrowego lub wielkoformatowego), moduły do fakturowania, integracji z firmami kurierskimi, z Fotolią czy Allegro – jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby każdej drukarni. Przede wszystkim jednak chcemy podkreślić, że wdrożenie Edytora Kalendarzy jest bardzo proste i odbywa się niezwykle sprawnie. Klient niemal natychmiast może zacząć pracę z tym rozwiązaniem. Zakupując je otrzymuje również w pakiecie podstawowy moduł sklepu internetowego i mini-panel. Nie musi mieć swoich narzędzi – od nas dostaje wszystkie niezbędne funkcje e-commerce – dodaje Piotr Pakier.

Warto podkreślić, że z tym rozwiązaniem można nie tylko zaprojektować kalendarz, ale także dokładnie wyliczyć jego cenę przy zmiennym nakładzie, wybrać sposób zapłaty i dostawy, a nawet śledzić realizację zamówienia (dzięki trzem statusom: nowe zlecenie, w produkcji i gotowe). Zarówno klient jak i drukarnia ma również podgląd historii zleceń, dzięki czemu można je w razie potrzeby wznawiać bądź modyfikować.

Prezentacje edytora kalendarzy dostępne są na stronie: www.mnumi.pl/kalendarze