Etykiety i opakowania, Nowości

Targi Packaging Innovations po raz pierwszy na dwóch halach

Coraz większym zainteresowaniem branży opakowań cieszą się 8. Targi Packaging Innovations w EXPO XXI w Warszawie. Na imprezę, która odbędzie się 12-13 kwietnia, już teraz zgłosiło się ponad 100 wystawców z kraju i zagranicy.

– Po raz pierwszy na pół roku przed targami mamy tak dużą liczbę potwierdzonych zgłoszeń na nasze targi. Przewidujemy, że w niedługim czasie liczba ta się podwoi , dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć kolejną halę dla naszych wystawców. Większa powierzchnia pozwoli nam na zorganizowanie dodatkowych atrakcji towarzyszących jak konferencje czy szkolenia – mówi Katarzyna Banach Project Manager targów Packaging Innovations.

Zobacz więcej TUTAJ.

Nowości oraz najciekawsze rozwiązania branży zostaną zaprezentowane w ramach sześciu stref tematycznych. To świetne miejsce promocji i premier nowych produktów zarówno dla wytwórców opakowań tekturowych, szklanych, plastikowych czy tych przeznaczonych dla przemysłu farmaceutycznego. W trakcie Targów Packaging Innovations równie szeroko promują swoją ofertę firmy produkujące m.in. etykiety, kody, systemy RFID czy urządzania do znakowania i kontroli opakowań.

Ugruntowana pozycja wydarzenia na rynku, atrakcyjna formuła oraz seminaria towarzyszące sprawiły, że Targi na stałe wpisały się do kalendarza ponad 4.000 przedstawicieli branży.

OOH magazine po raz kolejny został partnerem targów. Podczas wydarzenia zaprezentuje przygotowany specjalnie na tę okazję Raport Opakowań. Zeszłoroczny numer można zobaczyć TUTAJ.

www.packaginginnovations.pl

 KL