Artykuły Promocyjne, Nowości

OPEN HOUSE maszyn do druku GANDY

10-11 grudnia w belgijskiej Brukseli odbędzie się organizowany przez 4Printers i Gandy Digital Open House maszyn Gandy. Podczas trwania imprezy zostaną zaprezentowane maszyny różnej technologii, tak by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Gandy Digital, którego 4Printers jest wyłącznym dystrybutorem zaprezentuje sublimacyjne urządzenie z wbudowanym modułem wygrzewającym – SoftJet, który dostępny jest w szerokościach 1.8, 2.6 oraz 3.2 m wyposażony jest w głowice Ricoh Gen5 wysokiej generacji z 6 piko litrową kropla zapewniającą wysoką jakość.

Kolejnymi innowacyjnymi urządzeniami wartymi zainteresowania, podczas trwania Open House będą Pred8tor wraz z Termin8torem. Pred8tor drukuje na powierzchniach płaskich ledami UV z bardzo wysoką rozdzielczością. Termin8tor to jedna z nowszych urządzeń solwentowych o dostępnych szerokościach 1,8 oraz 3,2 m. Jest to odpowiedź na dzisiejsze potrzeby klientów solwentowych. Produkcyjne możliwości urządzenia sprawiają, że drukarnie mogą znacznie zwiększyć obroty zamówień.

Osoby zainteresowane udziałem w Open House mogą zgłaszać się do 4Printers – polskiego przedstawiciela marki Gandy, pod tel.: +48 601 426 787. W celach rezerwacji indywidualnych prezentacji (druk własnych plików) organizator prosi o przesłanie informacji na adres mailowy: mh@4printers.pl

www.4printers.pl 

KL