Druk Cyfrowy, Nowości

Katalog maszyn i urządzeń od Alma Trend

Dystrybutor urządzeń, materiałów i oprogramowania do druku cyfrowego prezentuje swój aktualny katalog.

Alma Trend od ponad 20 lat, zgodnie ze swoją misją zapewnia na rynku „Wszystko, to co potrzebne w reklamie”. Firma stawia na produkty nietypowe oraz proponuje innowacyjne rozwiązania dla klientów. Różnorodność potrzeb wymusza konieczność posiadania bardzo szerokiej, rozbudowanej oferty zarówno mediów i akcesoriów, jak i maszyn oraz urządzeń drukujących, tnących i frezujących.

Firma Alma Trend, we wrześniu na Festiwalu Druku, z myślą o swoich klientach zaprezentowała katalog maszyn i urządzeń. W jednym miejscu zebrano najlepiej sprzedające się i polecane przez firmę plotery drukujące, tnące, grawerujące, aplikatory, drukarki OKI, laminatory, trymery, prasy,  a także atramenty oraz oprogramowanie.

– To co dla nas najważniejsze, katalog spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno ze strony naszych obecnych klientów, jak również tych zupełnie nowych, którzy z ofertą firmy mieli okazję zapoznać się po raz pierwszy. Katalog doskonale sprawdza się jako narzędzie wspomagające pracę handlowców i pracowników działów sprzedaży. Jest barwnym kompendium wiedzy i swego rodzaju przewodnikiem po naszych produktach –  mówi Ewa Bieroń, specjalista ds. marketingu Alma Trend Sp. z o.o.

Jak zapowiada przedstawicielka firmy, nowa, uaktualniona i rozszerzona wersja katalogu trafi do rąk klientów w lutym 2016 roku. 

Z katalogiem można zapoznać się: TUTAJ

www.dobreplotery.pl