Druk Cyfrowy, Nowości

Promocja dla partnerów Xerox na umowę leasingową

Do końca grudnia klienci Partnerów Xerox mogą zawrzeć umowę leasingową, dzięki której nie zapłacą dodatkowo za wszelkie rutynowe wymiany materiałów eksploatacyjnych, usuwanie usterek czy wymianę części zamiennych. Na ofercie mają zyskać również Partnerzy.

Leasing Xerox jest leasingiem operacyjnym, co oznacza, że korzystający z niego zalicza do kosztów uzyskania przychodu wszystkie opłaty jakie ponosi na rzecz finansującego – raty leasingowe. Precyzyjne ustalenie kosztów umożliwia stała stopa procentowa o jaką oparta jest kalkulacja leasingu, a brak tabeli opłat oznacza, że użytkownik końcowy nie ponosi dodatkowych kosztów wynikających z finansowania urządzeń. W ramach umowy lesingowej FSMA (Full Service Maintenance Agreement) regulowana jest również kwestia obsługi serwisowej maszyny: klient płaci za każdą wykonaną kopię, a koszt wydruku zawiera wszystkie części zamienne i materiały eksploatacyjne oraz wydatki na przeglądy i naprawy. Kontrakt podpisywany jest w formie jednej umowy, a faktura opiewa jednocześnie na kwotę opłat za leasing i serwis.

Udogodnienia zaoferowane przez Xerox sprawiają, że całkowity koszt finansowania umowy wynosi jedynie 102%. Po zakończeniu okresu leasingowania istnieje też możliwość wykupienia urządzenia.

Partner, którego klient zdecyduje się skorzystać z umowy leasingowej, ma pewność, że proponuje stabilną finansowo ofertę znanej i zaufanej marki. Z łatwością ustali również marże i prowizje leasingowe zgodne z wcześniejszymi ustaleniami umowy partnerskiej.

Urządzenia dostępne w promocji to: Xerox WorkCentre 3655, 6655 (format A4) i Xerox WorkCentre 5325, 7225, 7830 i Xerox Phaser 7800 (format A3).