Druk Cyfrowy, Nowości

Nowe technologie w druku reklamowym – premiera Epson SC-S60610

Epson przedstawia swoją najbardziej zaawansowaną drukarkę do zastosowań reklamowych — 64-calową SC-S60610. Drukarka powstawała przez cztery lata, co pozwoliło inżynierom firmy Epson zastosować w niej najnowsze technologie — w tym nowy system precyzyjnego podawania nośników, dwie wysokowydajne głowice drukujące PrecisionCore TFP oraz mnogość zaawansowanych funkcji. W rezultacie wyposażona w nie SC-S60610 jest najbardziej wydajną drukarką produkcyjna w ofercie firmy Epson.

– Dzięki słuchaniu opinii klientów podczas projektowania produktu, firma Epson była w stanie zastosować technologie pomagające rozwiązać kluczowe problemy, którym muszą sprostać drukarki stosowane w produkcji reklamy wizualnej — wyjaśnił Tomasz Kuciński, Pro Graphics Account Manager z Firmy Epson. – Technologia, w którą wyposażono tę nową drukarkę, jest wiodąca w swojej klasie, a to zapewnia profesjonalistom od reklamy wizualnej możliwość korzystania z najlepszego urządzenia do drukowania na nośnikach podawanych z roli, dzięki czemu każde zadanie wykonane może być bez błędów i terminowo.

Drukarka SC-S60610, zaprojektowana i wyprodukowana przez firmę Epson, udostępnia nowo powstałe technologie gwarantujące wyjątkową jakość druku, trwałość i zgodność z nośnikami. W połączeniu z nowatorskim, zaawansowanym systemem precyzyjnego podawania nośników oraz dwiema wysokowydajnymi głowicami drukującymi PrecisionCore TFP, model SC-S60610 może tworzyć profesjonalne banery w prędkości 53 m2 na godzinę oraz wydruki na winylu w prędkości do 30 m2 na godzinę.

– Epson szczyci się tym, że jest otwarty na potrzeby rynku. Nasi klienci wiedzą, czego chcą, a my po prostu wysłuchaliśmy ich opinii podczas opracowywania nowej drukarki SC-S60610 — powiedział Tomasz Kuciński. – Model SC-S60610, zapewniający wyjątkową wydajność, oferuje niezawodne działanie i nową klasę świadczenia usług poligraficznych dla drukarni każdej wielkości.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/signage 

KL