Nowości, Wielki Format

Październikowe Dni Otwarte firmy Integart

Październikowe Drzwi Otwarte w Integart to ostatnia w tym roku okazja na spotkanie w większym gronie i wymianę doświadczeń w obszarze druku cyfrowego i technologii HP Latex oraz HP Scitex.

Spotkania dedykowane są poszczególnym technologiom druku HP. W pierwszym tygodniu zostaną zaprezentowane urządzenia drukujące z segmentu małych drukarek HP Latex; 370, 330 oraz 310.

Specjalnie na tę okazję Firma Integart Sp. z o.o zaprosiła wybitnych specjalistów HP z zakresu druku dla Interior Deesign oraz Outoor Design. Podczas warsztatów z Romanem Barba czy Terrym Raghunath będzie można poznać rysujące się na rynku trendy w druku oraz najciekawsze materiały dedykowane do dekoracji czy reklamy zewnętrznej. Obaj Panowie przedstawią pomysły na rozwój portfolio produktów drukowanych w technologii HP Latex oraz w technologii UV.

W formule OPEN WEEK firma Integart zaprasza na spotkania w dwóch sesjach, o godzinie 9 i 13, każdego dnia. Prezentacje technologii HP Latex serii 300 odbędą się w terminie 5-9.X.2015.

W kolejnym tygodniu, w dniach 14-15-16.X Integart zaprasza na pokazy nowej drukarki HP Scitex FB550. Od sierpnia 2015 nowiutka i udoskonalona wersja, wcześniejszej FB 500, dostępna jest do prezentacji w HP Demo w Błoniu. Spotkanie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych rozwojem druku cyfrowego na mediach sztywnych. Nowe hasło kampanii dla HP Scietex FB „Bezpieczny krok do świata druku..” zostanie zaprezentowane podczas całodniowych prezentacji.

Jakie jest nowe wydanie drukarek HP Scitex ?

Przede wszystkim HP Scitex 550/750 dają poczucie bezpieczeństwa finansowego wynikające z inwestycji w atrakcyjną cenowo, solidną i niezawodną konstrukcję, rozwijaną przez liczącego się na rynku producenta jakim jest HP.

Bezpieczeństwo ma tu również wymiar fizyczny, gdyż urządzenia wyposażone są w zwartą, obudowę ograniczającej kontakt operatora z ruchomymi częściami i jego ekspozycję na światło UV. W nowych maszynach zwiększono wydajność o 12%, co przy ich konstrukcji zapewnia doskonały przepływ prac i pozwala szybko odpowiadać na zamówienia.

Wachlarz aplikacji jaki można zaoferować Klientom dzięki tym urządzeniom jest niemal nieograniczony. Druk bezpośrednio na mediach sztywnych oszczędza czas i pieniądze. Bardzo dobra adhezja i wysoka elastyczność stosowanych tuszy pozwala na stosowanie mediów elastycznych, kanalikowego PVC, tektury, oraz wielu innych materiałów i jednocześnie uniknąć wielu problemów z trwałością wydruków.

Drukarki HP Scitex FB550 i HP Scitex FB750 mogą być wyposażone w bardzo prosty w obsłudze system do druku kolorem białym, co otwiera możliwość druku na mediach transparentnych. Proces dodawania lub usuwania białego koloru jest automatyczny, trwa stosunkowo krótko i nie wymaga specjalnych zabiegów.

Zapraszamy do rejestracji online TUTAJ

Firma zapewnia nocleg oraz pakiet materiałów szkoleniowych.

www.integart.com.pl 

KL