Etykiety i opakowania, Nowości

Reprograf organizuje Mimaki Innovation Day

Firma Reprograf zaprasza klientów na kolejne spotkanie z serii Mimaki Innovation Day. Impreza ta kontynuowana jest on kilku lat, bowiem cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, którzy nie mogąc nieraz dojechać na targi branżowe, chętnie korzystają z okazji uczestnictwa w imprezie lokalnej, aby zapoznać się z ciekawymi rozwiązaniami w zakresie maszyn. Tym razem spotkanie odbędzie 30.09. w Oleśnicy k/Wrocławia.

Klienci będą mieli okazję zobaczyć podczas druku urządzenia firmy Mimaki. Ten cykl pod hasłem „Drukuj i Tnij” zostanie poświęcony tematyce nowoczesnej koncepcji małych serii i prototypów opakowań. To pomysł dla firm zajmujących się produkcją próbek opakowań, makiet oraz niewielkich serii opakowań i spersonalizowanych produktów. Jest to połączenie dwóch urządzeń firmy Mimaki: świetnie znanej już na rynku drukarki UJF6042 oraz nowego urządzenia jakim jest ploter tnący CFL- 605 RT.

Płaska drukarka UJF-6042 w formacie A2, drukująca w technologii UV LED wykonuje nadruk na produkcie oraz na jego opakowaniu. Następnie Mimaki CFL-605 RT wycina z arkusza zbigowany kartonik oraz materiał wyściełający opakowanie. Celem takiego pomysłu jest uproszczenie procesu projektowania i produkcji opakowań tak, aby profesjonalne jednostkowe projektowanie opakowań było opłacalne dla producentów oryginalnych towarów. To urządzenie zapewnia ekonomiczny druk krótkich serii opakowań i szybką realizację od projektu do opakowania.

Trzecim prezentowanym urządzeniem będzie ploter CJV-150 – narzędzie dla nowatorskich pomysłów i rozmaitych zastosowań, w wysokiej jakości druku i wycinania. Zostało ono nagrodzone na targach FESPA 2015.

Podczas imprezy zostaną zaprezentowane materiały do zadruku m.in. ciekawe rozwiązanie jakim jest G-Floor, wykładzina podłogowa do zadruku UV. Reprograf dysponuje bogatym portfolio materiałów do druku wielkoformatowego.

www.reprograf.com.pl 

www.mimaki.com

KL