Nowości, Wielki Format

Firma Integart zaprezentuje wszechstronność technologii HP

W dniach 05-30 października 2015 firma Integart zaprasza na dedykowane pokazy maszyn i spotkania z wybitnymi specjalistami, pionierami rozwoju technologii HP Latex. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: Roman Barba i Terry Raghunath – wybitni specjaliści i wieloletni pracownicy HP.

Do dyspozycji uczestników spotkania pozostają również Product Managerowie z segmentu mediów oraz Operatorzy maszyn. Przygotowane wydarzenie to niepowtarzalna okazja, by obok warsztatów druku cyfrowego, porozmawiać, wymienić poglądy, oraz poszukać inspiracji i poszerzyć wiedzę o technologii HP Latex, która staje się wiodącą technologią na rynku druku wielkoformatowego.

Cały październik poświęcony zostanie na rozmowy o zastosowaniach technologii HP w druku wielkoformatowym i reklamie. Poszczególne tygodnie października będą dedykowane wybranym maszynom dostępnym w HP DEMO Lab w Błoniu pod Wrocławiem. Inspirowanie, pokazywanie ciekawych rozwiązań oraz Success Story jakie tworzą nasi Partnerzy, użytkownicy HP Latex oraz HP Scitex to walor tych spotkań. Poruszane zagadnienia obejmą: interior design, rynek reklamy, opakowania, systemy POP i POS oraz Car Wrapping.

Prezentowane technologie / urządzenia:
HP latex – seria 300
HP Latex – seria 3000
HP Scitex FB 750/550
Rolssroller
Seal

Terminy październikowych spotkań przedstawiają się następująco:

05-09.10.2015 – HP Latex seria 300
14-16.10.2015 – HP Latex FB 550
22-23.10.2015 – HP Latex seria 3000
28-30.10.2015 – HP Latex – car wrapping

Goście specjalni warsztatów:

Roman Barba – od 1992 roku związany z HP, ponad 20 lat doświadczenia i wiedzy z zakresu druku HP Latex oraz mediów. Przez ostatnie kilka lat koncentruje się głównie na promocji technologii HP Latex oraz UV FB na całym świecie. Narzędzia i prezentacje Romana Barby stworzone w tym czasie są zaprojektowane wokół aplikacji i pokazują, w jaki sposób klienci mogą rozwijać swoje firmy za pomocą rozwiązań HP dla druku wielkoformatowego.

Terry Raghunath – pracuje w HP od ponad 18 lat. Pełnił w swojej karierze wiele funkcji, w tym managera marketingu i sprzedaży. Dziś, Terry Raghunath jest odpowiedzialny za rozwój rynku dekoracji wnętrz. Jest ekspertem w rozwoju rynku w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Posiada bogatą wiedzę z zakresu wallcovering’u. O tym w jaki sposób technologia HP wnosi wartość dodaną dla projektantów i architektów, dostawców usług druku i producentów tapet będzie można porozmawiać osobiście.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI 

Integart zapewnia nocleg oraz materiały szkoleniowe.

Do dyspozycji pozostają przedstawiciele firmy:

Region Północ:
Tomasz Melzacki, tel. 603 999 081
melzacki@integart.com.pl

Region Południe:
Tomasz Stawicki, tel. 504 222 896
stawicki@integart.com.pl

www.integart.com.pl

KL