Druk Cyfrowy, Nowości

Key2Print – jeszcze szybszy rozwój dzięki międzynarodowemu inwestorowi

Zespół Web2Print, producent systemu Key2Print podpisał umowę inwestycyjną z renomowanym polsko-izraelskim funduszem inwestycyjnym Giza Polish Venture (GPV I).

Giza Polish Venture jest funduszem high-tech inwestującym w innowacyjne spółki o międzynarodowym potencjale. Fundusz objął pakiet mniejszościowy za kwotę wyrażaną w milionach złotych, inwestycja odbyła się ze wsparciem Krajowego Funduszu Kapitałowego.

Key2Print to oprogramowanie przeznaczone do sprzedaży on-line i obsługi klientów w drukarniach komercyjnych – cyfrowych, offsetowych, wielkoformatowych – oraz zajmujących się fotografią. Key2Print jest rozwiązaniem oferowanym w atrakcyjnym modelu SaaS i już teraz z powodzeniem jest sprzedawane w większości krajów Unii Europejskiej, system został przetłumaczony na 17 języków i obsługuje kilkanaście bramek płatności. Już najprostszy pakiet pozwala na koordynacje wszystkich procesów e-commerce w drukarni.

Unikalnym komponentem Key2Print jest wygodny i intuicyjny kreator grafiki on-line, dzięki któremu każdy klient może przygotować projekt foto-książki, wizytówki, kalendarza czy obudowy na telefon. Oprogramowanie jest otwarte na integracje z zaawansowanymi systemami do zarządzania procesami drukarskimi, dzięki czemu wdrożenie Key2Print możliwe jest również w największych drukarniach, gdzie system może być wykorzystany na przykład do obsługi sprzedaży resellerskiej.

– Strategią Key2Print jest rozwój kolejnych funkcjonalności wspierających procesy biznesowe w każdej drukarni, dzięki tej inwestycji będziemy mogli jeszcze szybciej zaoferować kompleksowe rozwiązanie informatyczne dla tego sektora dostępne z poziomu przeglądarki oraz urządzeń mobilnych w zamian za comiesięczny abonament. Środki pozyskane z inwestycji zostaną także wykorzystane na dalszy rozwój struktur sprzedaży  – tłumaczy Dominik Szulim, współzałożyciel i prezes spółki Key2Print. 

www.key2print.com