Artykuły Promocyjne, Nowości

Premiera Speedy 360 – nowego lasera grawerującego Trotec na Festiwalu Druku

Firma Trotec podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań po raz pierwszy w Polsce przedstawi urządzenie Speedy 360 – najnowszy laser z linii produktów Speedy, opracowany z myślą o podwyższaniu wskaźników produktywności oraz poszerzeniu wachlarza możliwych zastosowań.

– To właśnie na Festiwalu Druku w Warszawie nasi klienci będą mieli okazję po raz pierwszy naocznie przekonać się o możliwościach urządzenia Speedy 360 i porozmawiać o tym, jak wykorzystać je w swoim biznesie – mówi Rafał Jednorowski z firmy Trotec. To laser, na który czekało wielu naszych klientów – jeśli chodzi o wielkość pola roboczego, plasuje się pomiędzy Speedy 300 a Speedy 400 i zawiera kilka ciekawych nowości i ulepszeń technologicznych.

Speedy 360 został wyposażony w innowacyjny moduł ogniskowania o nazwie Sonar TechnologyTM, oparty na ultradźwiękowych sensorach, który maksymalnie zwiększa dokładność ogniskowania. Obszar roboczy maszyny (813 x 508 mm) pozwala operatorowi na pracę z bardziej standardowymi formatami laminatów, akryli, papieru i wieloma innymi materiałami wykorzystywanymi do grawerowania i cięcia laserowego. Speedy 360 jest dostępny ze źródłem laserowym CO2 lub Fiber – istnieje możliwość wykorzystania obu tych źródeł w jednej maszynie.

Na stoisku Trotec zaprezentowana zostanie praca urządzeń na różnego typu materiałach – pod kątem różnych ustawień oraz efektów, jakie można otrzymać podczas obróbki laserowej. Poza premierowym Speedy 360, pokazane zostaną także znane już urządzenia Speedy 100 R oraz ProMarker 300 a także oferta materiałów grawerskich.

– Dla klientów, którzy podczas targów zdecydują się na zakup Speedy 360 przygotowaliśmy wyjątkową ofertę cenową – nowy Speedy 360 będzie dostępny w cenie Speedy 300. Warto więc być z nami 9 i 10 września – mówi Rafał Jednorowski.

www.troteclaser.com

www.festiwaldruku.pl

KL