Druk Cyfrowy, Nowości

Promocja cashback na drukarki Epson z ITS do końca września

Nawet 240 zł zwrotu może otrzymać od producenta każdy, kto do końca września kupi dowolną drukarkę atramentową Epson z systemem stałego zasilania w atrament (ITS). Jest to świetna propozycja dla użytkowników ceniących oszczędności tak przy zakupie sprzętu, jak i w późniejszej wieloletniej eksploatacji, gdyż dodatkowo dzięki tuszom, które są dołączone drukarek Epson, z ITS (seria L i M) otrzymujemy w świetnej cenie zestaw pozwalający na dwa lata wydruków .

Każdy kto kupi dowolną drukarkę atramentową Epson z systemem stałego zasilania w atrament (ITS) do końca września, otrzyma od producenta zwrot nawet 240 zł. Dzięki tuszom, które dołączone są do drukarek Epson, z systemem ITS (seria L i M) otrzymujemy zestaw pozwalający na dwa lata wydruków. Jest to świetna propozycja dla użytkowników ceniących oszczędności tak przy zakupie sprzętu, jak i w późniejszej wieloletniej eksploatacji.

Skorzystanie z promocji jest niezwykle proste. Wystarczy kupić nowy egzemplarz dowolnej drukarki z ITS (lub jeden z objętej nią modeli WorkForce), a następnie w ciągu 30 dni od transakcji przesłać zgłoszenie wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej firmy Epson, dołączając do wiadomości zeskanowaną kopię dowodu zakupu.

– Każdy, kto skorzysta z obecnej promocji na drukarki z systemem stałego zasilania w atrament cieszyć się będzie najniższymi kosztami druku na rynku, a dodatkowo otrzyma zwrot gotówki w ciagu 30 dni od przesłania formularza. To sprawia, że wybór ITS jest najrozsądniejszą ofertą w swej klasie, bez żadnych kompromisów – mówi Ewa Pytlak, koordynator marketingu w firmie Epson.

Informacje o promocji oraz lista drukarek objętych promocją (wraz z kwotą zwrotu) TUTAJ

Strona formularza TUTAJ

www.epson.pl

KL