Druk Cyfrowy, Nowości

Graphic Arts DKS powiększa zespół handlowy

Adam Miroński dołączył do zespołu handlowego Graphic Arts, trójmiejskiej spółki DKS, specjalizującej się w dostarczania produktów i usług związanych z drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem.

Nowy Specjalista ds. Rozwiązań dla Poligrafii będzie odpowiedzialny za sprzedaż, na terenie województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego, urządzeń produkcyjnych Konica Minolta (nowych i po-leasingowych), urządzeń wielkoformatowych KIP, ploterów nano-eko-solwentowych Europrinter, ploterów graficznych Canon, urządzeń introligatorskich (m.in. Duplo, Dumor) oraz oprogramowania dla drukarń cyfrowych (Key2Print, Mnumi).

Adam Miroński doświadczenie w branży poligraficznej zdobywał m.in. w Oce Poland, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż urządzeń cyfrowych z segmentu Production Printing oraz w Scorpio, gdzie sprzedawał materiały i urządzenia poligraficzne.

Dzięki wzmocnieniu zespołu handlowego, Andrzej Ćwikliński – Graphic Arts Support & Sales Manager, odpowiedzialny do tej pory m.in. za sprzedaż bezpośrednią na północy Polski, będzie mógł w pełni skoncentrować się na zarządzaniu grupą Graphic Arts oraz na wsparciu handlowym i produktowym we wszystkich jedenastu oddziałach spółki DKS.

www.dks.pl

JK