Druk Cyfrowy, Nowości

Sharp wyróżniony 6 nagrodami BLI

W najnowszej edycji Buyers Laboratory LLC (BLI) Summer 2015 Pick Awards firma Sharp otrzymała aż sześć nagród, w tym za Wyjątkowe Osiągniecie w Dziedzinie Efektywności Energetycznej (Outstanding Achievement in Energy Efficiency).

– Zwycięskie urządzenia Sharp są dowodem na to, że niski koszt nie musi oznaczać rezygnacji z wysokiej wydajności. – powiedział George Mikolay, Senior Product Editor odpowiedzialny za segment A3 kopiarek/ urządzeń wielofunkcyjnych w BLI. – Wyróżnione modele oferują najniższy koszt spośród podobnych urządzeń i udowodniły swoją niezawodność wykonując prawie 1 milion różnych wydruków. Ich innowacyjne funkcje, takie jak drukowanie tandemowe, zintegrowana klawiatura, Sharp Cloud Portal Office, a w przypadku serii Pro integracja panelu z EFI Fiery Command WorkStation oraz możliwość drukowania broszur z pełnym zadrukiem sprawiają, że ciężko o lepszą wartość na rynku – dodał.

– Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że BLI doceniło najwyższą jakość naszych produktów.. Nieustannie doskonalimy nasze rozwiązania i dążymy do tego by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów z branży druku– powiedział Szymon Trela, Product Manager CEE, Sharp Electronics Europe.

Buyers Laboratory Inc. jest niezależnym, wiodącym ośrodkiem, który od ponad 45 lat przeprowadza testy urządzeń biurowych i monitoruje rynek produktów dedykowanych firmom. Przyznawane co pół roku nagrody są wynikiem drobiazgowych testów sprzętu i oprogramowania w celu sprawdzenia najważniejszych parametrów i opracowania kompleksowego kompendium informacji dla kupujących. Nagrody Pick przyznawane są wyłącznie produktom o wyróżniającej się wydajności. Nagrody Achievement potwierdzają natomiast cechy takie jak innowacyjność, efektywność, niezawodność oraz wartość.

Lista urządzeń nagrodzonych BLI Summer 2015 Pick Awards:

Wyróżnienia dla urządzeń MFP A3:

– MX-M564N
• Wyróżniające się czarno-białe podstawowe urządzenie wielofunkcyjne A3 51-60 str. /min. (Outstanding Entry-Level monochrome MFP A3)
– MX-M754N
• Wyróżniające się czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne A3 71-80 str./min. (Outstanding monochrome MFP A3)
– MX-6500N z EFI Fiery MX-PE10 (seria PRO)
• Wyróżniające się kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 61-70 str./min. (Outstanding colour MFP A3)
MX-7500N z EFI Fiery MX-PE10 (seria PRO)
• Wyróżniające się kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 71-80 str./min. (Outstanding colour MFP A3)

Wyróżnienia dla urządzenia MFP A4:

– Sharp MX-C301W
• Wyróżniające się urządzenie wielofunkcyjne dla małych i średnich grup roboczych (Outstanding Colour MFP for Small to Mid-Size Workgroups)
• Wyjątkowe Osiągniecie w Dziedzinie Efektywności Energetycznej (Outstanding Achievement Award for Energy Efficiency)

www.sharp.pl

KL