Druk Cyfrowy, Nowości

5 tysięcy sprzedanych drukarek Océ Arizona®

Canon, właściciel marki Océ – dostawca w zakresie produkcji średnionakładowych ploterów płaskich – poinformował o sprzedaży 5-tysięcznego urządzenia z serii Océ Arizona. Ten sukces to dowód uznania klientów na całym świecie dla tej wielokrotnie nagradzanej technologii ploterów płaskich UV.

Pierwsza instalacja systemu Océ Arizona miała miejsce w maju 2007 r. Od tamtego czasu urządzenia Océ miały ogromny wpływ na branżę druku oznakowań i grafiki wystawowej. Océ Arizona 250 GT, jako pierwszy ploter płaski wykorzystujący innowacyjną technologię obrazowania Océ VariaDot™ i druku piezoelektrycznego, wyznaczył nowe standardy w zakresie jakości i możliwości dla tej kategorii produktów.

W każdym zakątku świata

Obecnie, osiem lat po premierze pierwszego urządzenia, drukarki Canon z serii Océ Arizona funkcjonują w środowiskach produkcyjnych tysięcy klientów z ponad 60 krajów na całym świecie. Można je spotkać niemal w każdej części globu, gdzie niezmiennie oferują szeroki zakres możliwości i zastosowań druku.

– Świat obrazowania podlega nieustannej transformacji”, mówi Dale Mortimer, Director International Marketing & Business Development, Océ Display Graphics Systems Inc. – Jesteśmy świadomi zachodzących zmian, ponieważ urządzenia serii Océ Arizona pomagają naszym klientom wychodzić im naprzeciw. To wspaniałe uczucie, które jest zasługą całego naszego zespołu z Vancouver. Plotery Océ Arizona rozwijane są w siedzibie Océ Display Graphics Systems Inc. w stolicy Kanady. Produkcja odbywa się w Kanadzie oraz fabryce Océ pod Monachium.

W kierunku wysokich nakładów

Pięciotysięcznym urządzeniem wyprodukowanym przez Océ był model Arizona 6170 XTS. Niedawna premiera serii Océ Arizona 6100 to sygnał, że Canon wkracza w segment wysokonakładowych ploterów płaskich. Urządzenie zapewnia nieprzerwaną produkcję wysokiej jakości materiałów z prędkością do 155 m2/godz. i może pochwalić się ponad 10-krotnie wyższą produktywnością w stosunku do pierwszych modeli Océ Arizona. O ogromnym uznaniu i sukcesie serii urządzeń Océ Arizona świadczy dodatkowo ponad 40 nagród branżowych oraz nieustanny rozwój innowacyjnych technologii z uwzględnieniem potrzeb i satysfakcji klientów.

www.canon.pl

MO