Etykiety i opakowania, Nowości

Esko wprowadza na rynek rozwiązanie Suite 14.1

Profesjonaliści z branży produkcji opakowań mogą teraz korzystać z dostosowanej do swoich wymagań operacyjnych oferty firmy Esko w zakresie dostarczania i licencjonowania oprogramowania.

Esko ogłasza wprowadzenie na rynek oprogramowania Software Suite 14.1, nowej, zaktualizowanej wersji rozwiązania Suite. Oprócz całej gamy użytecznych aktualizacji wszystkich aplikacji Suite, Esko Software Suite 14.1 będzie oferować opcję Software as a Service (SaaS) oraz różne opcje subskrypcji zapewniające użytkownikom większą elastyczność, skalowalność oraz niski całkowity koszt eksploatacji.

– Modele SaaS i subskrypcji oprogramowania stają się de facto standardem w branży oprogramowania – wyjaśnia Bernard Zwaenepoel z Esko SVP Software Business. – Priorytetem firmy Esko jest wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów i podążanie za najnowszymi trendami w branży, czego dowodem jest nasze nowe rozwiązanie Suite 14.1. Oferowany przez nas dotychczas model subskrypcji na określone moduły oprogramowania został rozszerzony o więcej modułów w ramach Suite 14.1 i odpowiada na potrzeby klientów w zakresie większej dostępności rozwiązań firmy Esko w chmurze. Oprócz oferowanych przez nas dożywotnich licencji na oprogramowanie klienci będą mieli teraz również możliwość wyboru modelu SaaS lub subskrypcji oprogramowania.

Oprogramowanie Esko Suite 14.1 jest dostępne w sprzedaży od lipca 2015 r. i będzie pojawiać się na kolejnych rynkach w trzecim kwartale roku. Więcej informacji o pakiecie 14.1 można uzyskać na stronie www.esko.com lub u lokalnego przedstawiciela sprzedaży.

MO