Druk Cyfrowy, Nowości

Oki wprowadza letnie promocje na drukarki LED i urządzenia wielofunkcyjne

Oki ogłosiło nowe ,,Letnie Promocje Cashback”, dzięki którym klienci końcowi kupując wybrane drukarki lub urządzenia wielofunkcyjne mogą uzyskać do 420 zł cashback. Promocje trwają od 1 lipca do 30 września 2015 r.

– Letnie Promocje to doskonała okazja dla klientów końcowych, by nabyć nasz sprzęt i cieszyć się możliwościami, jakie daje technologia Oki, a jednocześnie sporo zaoszczędzić. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa oraz jego wymogów, Oki jest w stanie zaoferować sprzęt, który będzie idealnym rozwiązaniem dla danego biznesu – od niezawodnej drukarki mono A4 B412dn po kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A4 z serii MC300 – powiedział Ibrahim Ahmet, General Manager Channel Marketing EMEA w OKI Europe Ltd.

Oferowane w Letniej Promocji urządzenia wielofunkcyjne z serii MC300 to kompaktowe, przyjazne środowisku i idealne do codziennego druku maszyny zaprojektowane z myślą o wymaganiach nowoczesnego biznesu. Duża prędkość, dwustronne drukowanie, skanowanie i kopiowanie, automatyczny podajnik RADF oraz najwyższa jakość kolorowego druku w HD i niezrównana elastyczność współpracy z innymi mediami pozwala na sprawne i skuteczne zarządzanie drukiem wewnątrz każdego przedsiębiorstwa. W ramach ,,Letniej Promocji Cashback” klienci końcowy kupując urządzenie Oki z serii MC300 mogą uzyskać zwrot gotówki w wysokości 420 zł.

Oki oferuje swoim klientom również promocję cashback w kwocie 170 zł przy zakupie ekonomicznej drukarki mono A4 B412dn, która nadaje się idealnie do szybkiego druku lub udostępniania dokumentów w sieci. To profesjonalne, a zarazem niedrogie kompaktowe urządzenie, posiada funkcję druku dwustronnego i wiele innych przydatnych udogodnień. W połączeniu z solidnym i przyjaznym użytkownikowi designem, drukarka ta stanowi idealne rozwiązanie dla mikro i małych grup roboczych.

Zarówno model B412dn, jak i urządzenia z serii MC300 zwiększają możliwości druku mobilnego. Wszystkie modele oferowane w promocji są kompatybilne z Airprint oraz Google Cloud Print, zapewniając tym samym dodatkową wygodę i elastyczność drukowania mobilnego.

Jesteśmy zdania, że nowoczesne przedsiębiorstwa powinny wymagać więcej od rozwiązań druku. Nasze Letnie Promocje są jeszcze jednym powodem by rozpocząć korzystanie z najnowocześniejszych technologii Oki i cieszyć się drukiem najwyższej jakości, który jest u nas standardem – dodaje Ibrahim Ahmet.

Drukarka B412dn oraz urządzenia z serii MC300 sprzedawane są wraz z wydłużoną trzy letnią gwarancją Oki. Aby gwarancja obowiązywała wystarczy zarejestrować zakupione produkty w terminie do 30 dni od daty zakupu.

Więcej informacji na temat aktualnych promocji Oki można znaleźć na stronie www.oki.pl/promotions

MO