Druk Cyfrowy, Nowości

Nowe urządzenia do druku cyfrowego laserowego Develop

Firma Develop wprowadziła na rynek dwa urządzenia ineo+ 1100 oraz ineo+ 1085.

Jak informuje dystrybutor, decyzja ta została podjęta, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom odbiorców rozwiązań do cyfrowego druku produkcyjnego, a także coraz wyższym wymaganiom klientów dotyczącym jakości.

– Nowe flagowe produkty Develop to przede wszystkim doskonała jakość, stabilność pracy oraz wysoka prędkość druku (100 lub 85 str./min w zależności od modelu) niezależna od gramatury podłoża, na którym drukujemy (od 50 do 350 g/m2). Zastosowanie szeregu unikalnych technologii pozwoliło nam na osiągnięcie doskonałej jakości druku, która spełnia wszystkie międzynarodowe standardy. Unikatowy system sprzężenia zwrotnego w połączeniu z oprogramowaniem color care pozwala na utrzymywanie stabilnej, wysokiej jakości druku dzień po dniu poprzez dostosowanie pracy urządzenia na podstawie pomiarów densytometrycznych do podłoża, na którym drukuje w danej chwili – wyjaśnia Grzegorz Kajzer, Specjalista ds. Technicznych w Develop.

Szeroki wybór profesjonalnych kontrolerów druku (EFI, Creo, Develop) oraz wysoka modułowość budowy obejmująca finiszery zszywające, broszurujące, dziurkujące, bindujące, oklejarki, a także zasobniki na papier wyposażone w system poboru podciśnieniowego oraz przygotowujący papier do druku (osuszanie papieru przed rozpoczęciem druku) pozwalają na dostosowanie konfiguracji urządzenia do potrzeb każdego klienta.

www.developpolska.pl

JK