Druk Cyfrowy, Nowości

Nova-E-fektywność druku dla małych i średnich przedsiębiorstw

Sharp CEE wprowadził na rynek dwa kolejne modele urządzeń wielofunkcyjnych A3 z serii Nova E. MX-M316N i MX-M266N, pracujące odpowiednio z prędkością 31 i 26 stron na minutę, uzupełniają ofertę dla małych i średnich firm poszukujących szybkich urządzeń sieciowych, których modułowa i skalowalna konstrukcja pozwala na rozbudowę wraz z rozwojem potrzeb przedsiębiorstwa. Dzięki oparciu o rozwiązanie Sharp OSA (Open System Architecture) urządzenia wielofunkcyjne Nova-E umożliwiają bezproblemową integrację z nowymi lub już istniejącymi systemami archiwizacji, obiegu dokumentów, rozliczania procesów drukowania lub skanowania.

– Urządzenia wielofunkcyjne firmy Sharp oferują dużą wydajność i oszczędność czasu. Szybkie i niezawodne drukowanie, intuicyjny interfejs, pełna integracja z aplikacjami w chmurze i urządzeniami mobilnymi ułatwiają pracę z dokumentami i pomagają zaoszczędzić czas pracowników. Urządzenia serii Nova-E charakteryzuje modułowa budowa, która pozwala na dopasowanie sprzętu zarówno do bieżących potrzeb firmy, jak i oferuje możliwość przyszłej rozbudowy tak, aby spełnić wymagania, które dopiero powstaną z czasem– powiedział Szymon Trela, Product Manager CEE, Sharp Electronics Europe.


Energooszczędne MX-M316N i MX-M266N są wyposażone w pojemne kasety na papier, szybki skaner pracujący z prędkością do 56 obrazów na minutę oraz wygodny 7 calowy dotykowy wyświetlacz. Dostępny jest również opcjonalny wewnętrzny finiszer, który umożliwia przygotowanie profesjonalnie wyglądających dokumentów. Wszystko to dla większego komfortu pracy i perfekcyjnego wykonania zadań.

Seria Nova-E zapewnia również możliwość podłączenia do Sharpdesk Mobile Print poprzez opcjonalny adapter bezprzewodowej sieci LAN, umożliwiając pracownikom bezpieczny druk mobilny z dowolnego miejsca w biurze przy użyciu smartfonów i tabletów z zainstalowaną aplikacją.

www.sharp.pl

KL