Druk Cyfrowy, Nowości

Riset Polska wybrany przez Hotel Sheraton i UEFA

Rozwiązanie oferowane przez Riset Poska do zarządzania środowiskiem druku, wraz z urządzeniami firmy UTAX zarekomendowane zostały przez Hotel Sheraton w Warszawie Unii Europejskich Związków Piłkarskich UEFA, organizatorowi wielkiego finału Ligi Europejskiej, który odbędzie się 27 maja br. w Warszawie.

System do zarządzania środowiskiem druku został zaimplementowany przez Riset Polska na urządzeniach firmy UTAX, które zostały specjalnie zamówione przez Hotel Sheraton w Warszawie do obsługi finału Ligi Europejskiej. Maszyny zostały ustawione w hotelu już 16 maja i pracować będą przez najbliższy tydzień.

– Rozwiązanie firmy Riset ma za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność w procesach obiegu dokumentów jak też i zwiększyć wygodę użytkowników, przy maksymalnym ograniczeniu kosztów wydruków. Zapewnia nieograniczone możliwości personalizacji zarządzania skanowaniem, wydrukami, faxami oraz archiwizacją dokumentów. Jego szczególną zaletą jest fakt, że nie wymagają specjalnych szkoleń, obsługa jest po prostu intuicyjna – zaznacza Jarosław Szabłowski, Dyrektor Generalny firmy.

www.riset.pl

JK