Nowości, Wielki Format

Polacy pobili rekord Guinnessa w zmianie koloru auta

W sobotę 23 maja, grupa aplikatorów z programu 3M™ Endorsed Vehicle Graphics Installers, podczas targów MOTO SHOW w Krakowie, pobiła rekord Guinnessa w jak najszybszym oklejaniu samochodu. Nowi rekordziści z Polski osiągnęli czas 39 minut i 26 sekund, zmieniając całkowicie kolor Audi A6 z czarnego błysku na ciemnoniebieską satynę. Pobili tym samym poprzedni rekord o ponad 35 minut.

Od 23 maja 2015 roku aplikatorzy z 3M™ Endorsed Vehicle Graphics Installers są najszybszym zespołem zmieniającym kolor auta na świecie.

– Jesteśmy dumni, że ośmioosobowa ekipa ustanowiła nowy rekord Guinnessa, przechodząc tym samym do historii. Warto dodać, że poprzedni rekordziści pracowali w grupie dziesięcioosobowej i osiągnęli czas 1 godzinę i 15 minut. Na targach w Krakowie nasza ekipa zeszła poniżej 40 minut – mówi Martyna Taczanowska, z działu Commercial Solutions w 3M Poland.

W skład grupy, która pobiła rekord Guinnessa weszli: Bartłomiej Stasiak (ubieramysamochody.pl), Piotr Walczak (Stick), Rafał Mierzwa (RR Customs), Rafał Żmuda (Wraptor), Paweł Szaflicki i Michał Wilczewski (Aplikatorzy.pl), Krystian Czyż (Graffit) oraz niezrzeszony z żadną firmą aplikator Daniel Rossowiecki.

 [youtube=”20&v=DGNFkWLo-1I”]

– Mimo, że nie pracujemy ze sobą na co dzień byliśmy doskonale zgrani. Komunikacja i współpraca pozwoliła nam osiągnąć tak dobry wynik. Cieszę się, że mogłem tutaj być – powiedział jeden z aplikatorów Rafał Żmuda.

Podczas bicia rekordu wykorzystano folię 3M™ Wrap Film z serii 1080, która jest dedykowana do zmiany koloru pojazdów. Posiada ona wysokiej klasy właściwości pozwalające na profesjonalne i estetyczne oklejanie samochodów. Partnerem 3M Poland w organizacji eventu była firma folia-samochodowa.pl, która posiada w stałej ofercie pełną gamę kolorystyczną folii 3M™ 1080, wykorzystanej podczas bicia rekordu.

www.3Mcentruminspiracji.pl

OOH jest partnerem platfromy 3M Centrum Inspiracji.

KL