Nowości, Wielki Format

Stowarzyszenie Europejskich Magazynów Poligraficznych (EDP) nagradza Mimaki

Firma Mimaki, producent wielkoformatowych drukarek atramentowych, ogłosiła dziś, że dostąpiła na targach FESPA 2015 zaszczytu odebrania nagrody Stowarzyszenia Europejskich Magazynów Poligraficznych (EDP) dla najlepszego rozwiązania do druku i cięcia. Seria urządzeń Mimaki CJV150 oferuje funkcje jednoczesnego druku i cięcia klasy podstawowej z szybkością do 56,2 metra kwadratowego na godzinę. Nagrodę odebrał Mike Horsten, dyrektor generalny ds. marketingu w Mimaki EMEA, podczas specjalnej ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się w trakcie targów.

– Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że Stowarzyszenie EDP po raz kolejny doceniło nasze wysiłki w zakresie wprowadzania innowacyjnych produktów na rynek druku cyfrowego. Dążymy do tworzenia rozwiązań, które otwierają nowe możliwości przed naszymi klientami i przed całą branżą – mówi Mike Horsten. – Model CJV150 jest najbardziej wszechstronną drukarką w naszej bogatej ofercie i stanowi dowód na to, że potrafimy tworzyć rozwiązania dostosowane do potrzeb rynku, wspomagające kreatywność naszych klientów i zapewniające im doskonałe rezultaty, co przekłada się na efektywną i dochodową pracę w tych wymagających branżach.

Jak mówi Mike Horsten, ta seria drukarek dołącza do jednej z największych na rynku ofert drukarek dla zakładów poligraficznych, oferując dużą wydajność w przystępnie wycenionym urządzeniu klasy podstawowej, którego niewielki rozmiar umożliwia pracę nawet w środowiskach o bardzo ograniczonej przestrzeni.

www.mimakieurope.com 

KL